Когато всичко се обърка...

  • 06.06.13 06:40#1АнтоанетаАнтоанетаНовакРегистрация: 27.02.13Град: СофияОтговори: 4Когато всичко се обърка...Когато всичко което си градил с години виждаш да се изплъзва из пръстите ти, какво можеш да направиш ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 12:28#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Когато всичко се обърка...ами старайте се повече.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 12:11#3888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Когато всичко се обърка...Знам, че се зарекох да не влизам повече в тоя хейтърски сайт, ама сърце не изтрая да отговоря на поредната простотия!

    "Ами старайте се повече" - много умно изказване... :x:
    Cveteto70, съвет от мен (не само ти можеш да даваш съвети) - като не познаваш човека, по-добре си спести "мъдрите изказвания".

    Не искам да цитирам твое изказване в друга тема, където нарече масата простаци, защото се карали. Внимавай с определенията, защото ще останеш сама в живота, не само във форумите!...

    Послепис: Да не забравя - до човечеца, автор на темата - не си губи времето да си изливаш душата в тези обществени тоалетни, наречени "ФОРУМИ"! защото:

    1.Българите сме ВЪЛЦИ, видим ли някой по-слаб, му се нахвърляме като лъвове над антилопи.
    2.Българите изпитваме оргазъм, когато някой е преживял загуба.
    3.Българите (като cveteto70 и др. индивиди) най-обичаме да даваме акъл, щом става въпрос за чуждото нещастие.

    СЪВЕТ: Запазете си "Градивната Критика" за себе си, НЕ ВИ Я ЩЕМ !!!

    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 05:12#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Когато всичко се обърка...няма да отговарям на провокаций.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 05:57#5888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Когато всичко се обърка...Cveteto70, първо се научи да пишеш на майчиния език - думата провокации в мн. число не се пише с "ий" накрая! Всяко изречение трябва да започва с ГЛАВНИ БУКВИ!!!

    Граматичните ти познания ми напомнят на циганките в бюрото по труда, които търсят работа за грамотните висшисти! :n:

    Всичките ти коментари във форума са неграмотно написани, а ми тръгнала акъл да дава...!

    Това, че се опитах да защитя човека НЕ Е ПРОВОКАЦИЯ.
    ПРОВОКАЦИЯ е това, което пишете срещу хората, които са споделили лична история!!! :n: :x: :n:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 05:59#6888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Когато всичко се обърка...Cveteto70 - КУПИХ ТИ БЪЛГАРСКИ ГРАМАТИЧЕН РЕЧНИК, ЗА ДА ПОМОГНА ЗА ИНТЕГРАЦИЯТА НА РОМИТЕ! ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 06:19#7АнтоанетаАнтоанетаНовакРегистрация: 27.02.13Град: СофияОтговори: 4от: Когато всичко се обърка...В какво да се стараря , да се оплета повече ? ОтговорОтговор с цитат
  • 10.06.13 06:55#8IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Когато всичко се обърка...Ами за жалост понякога нищо не може да се направи. Не знам какъв е твоя случай, но в любовта колкото и да градиш и да даваш всичко от себе си, ако от другата страна не те искат, нищо не можеш да направиш. Така, че това със старанието е доста относително и несигурно  ОтговорОтговор с цитат
  • 10.06.13 07:01#9Just__a__dreamerJust__a__dreamerНовакРегистрация: 10.06.13Град: -Отговори: 2от: Когато всичко се обърка...Здравей ако можеш спасяваш ако не можеш... горе главата и строиш отново... трудно е... не знам точно какъв е твоя случай в моя вече е неспасяемо. Но най - важното е каквото и да стане ще се справиш. Ако имаш нужда от някаква морална подкрепа пиши на лични. Може 95% от хората да са като описаните в горните три точки но винаги има 5% които ще те разберат и ще се опитат да помогнат. Просто разумно избирай подходящите хора, останалите наистина ще ти злорадстват или ще клюкарят зад гърба ти. Пред този вид главата горе ако ще и да ти се реве не трябва да го показваш. Надявам се че отговорът ми е бил малко поне полезен. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest