Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще стане

Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще стане

  • 05.06.13 09:39#1ivanivanНовакРегистрация: 30.04.12Град: -Отговори: 1Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станездраве желая!
    аз почнах от нулата така казано... от 16 годишна възраст се захванах за работа в чужбина... строителство... много тежки дни съм виждал много работа ... преуспях научих езика отворих си собствена фирма..

    имах работници .. хората които ми бяха шефове взеха за мене да работят.. бях заможен със такава труд преуспях това не беше истина ... само аз самият си знам...

    всичко ми беше супер.. браво на мен..
    това е положителната ми страна ...

    нека малко да поговорим и за отрицателната ми страна голям комарджия съм...! много голям...! от много малка възраст играя каква ли не игра за пари.. по казина по кво ли не .. пропилях се ... всичко си изгубих по хазарта абсолютно всичко даже и самия аз..

    уважение пари достоинство луда работа ... ако ме питате за какво ви го споделям и аз незнам.. пиян ли съм малко.. наистина ако някои го чете това напсуваите ме едно здраво.. така или иначе съм свършен .. как во направих аз.. тъй на кратко това е от мен..да го д-те, целувки... пазете се...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.13 06:37#2АнтоанетаАнтоанетаНовакРегистрация: 27.02.13Град: СофияОтговори: 4от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станепробвай да почнеш от началоОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 12:36#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станевсеки сам си кове съдбата.бих ви препоръчала да спрете но вие езва ли ще го направите.жалко е че стигнали дотук.осъзнайте се докато е време.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 01:51#4888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станеCveteto70, хайде ако обичаш си запази мнението за себе си и недей да бъдеш на всяка манджа мерудия, като дори не познаваш човека в отсрещната страна, та тръгнала да ми дава акъли... Хайде не на мен тия!... :n:

    Послепис: Кога да ти пратя българския граматичен речник, който съм ти купил? Всяко изречение започва с ГЛАВНИ БУКВИ, които на теб май са ти непонятни... :n:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.06.13 12:52#5ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станеВсе се чудя защо за подобни теми трябва да има лични дразги... все пак това е форум, нали ?! Както и да е ... До автора : Пиян или не явно си имал желание за споделяне. Само дето не разбрах какви точно отговори очакваш... Ще кажа само едно: тази ситуация ми е позната и съветите не помагат особено. Пределно ясно е какво трябва да се прави. Въпроса е да узрееш за деня,в който със силна воля ще кажеш: "Абе, майната му! Стига толкова! Приключих с хазарта!" и това да е факт до края на живота ти!
    Успех или късмет, или и двете...!
    Поздрави!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.06.13 02:24#6888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станеКогато виждам несправедливост се хвърлям БЕЗ ДА МИСЛЯ ЗА ЖИВОТА СИ, и спасявам нападнатия човек. Ами такъв съм си - живота ме е направил такъв. Не ме е страх от смъртта, защото ДУШАТА Е БЕЗСМЪРТНА.
    Онова гъделичкане, което усещам в областта на сърцето, когато видя несправедливост е МОЯТА ДУША, КОЯТО СЕ БУНТИВА СРЕЩУ ПЛАТЕНИТЕ ДРАСКАЧИ, които влизат и ме заплашват с лични съобщения в кутията...

    Бъдете здрави!!!

    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.06.13 10:34#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станезначи виж какво ще ти кажа.откъде пък накъде съм платен драскач.може би ти си такъв.като гледам и ти си на всяко гърне похлупак.осъзнай се вече.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 09:23#8888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станеcveteto 70, мила Цветелина!
    Виж какво, не знам коя си, но спри да ми пишеш лични съобщения и да отговаряш заядливо на моите коментари!
    НЕ СИ ТИ ТАЗИ, КОЯТО ЩЕ МИ ДАВА ОЦЕНКА - ИМА И ДРУГИ ХОРА, КОИТО ДА ГО ПРАВЯТ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 02:39#9cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станевие си знаете най добре.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.14 10:29#10********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Никога не казвай какво стана, кажи какво ли ще станеНе е хубава тази работа - това не е правилен успех, тоест виждането ни за преуспяването е вредоносно - на природа, и на хора, и всичко. Само на нас ни е полезно, и то не винаги. Трябва да има енергийно стабилни сгради - с възобновяема и произвеждаща се на място електроенергия.
    Се пак не можем отсега да им казваме на жените какво да предпочитат, защото сме много далеч от свободата си, дори и в това отношение. Но много неграмотни хора вече имат пари, което ги обезцени, а жените се чувстват едва ли не луди и са в много силни вътрешни драми. Да се надяваме спечелилите по всякакви начини богатства да се ориентират, което ще докаже за сетен път безсмислието на всичко различно от меркантилното, дори на дизайнерските умове, които правят нещата да са такива. Не се съмнявам в което.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest