Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Страни картини

Страни картини

  • 03.06.13 10:22#1МарияМарияНовакРегистрация: Град: -Отговори: 1Страни картиниСънувах че класната ми, която ме мрази и постоянно все мен изпитва, е извикала някаква комисия за разпознаване на човешките емоции и естествено веднага вдигна първо мене, а аз се разкрещях, виках защо се аз и някакви такива и после получих от тази комисия няколко листчета с картини, на едната беше нарисувана мен разделена на две, едната страна беше сянка и изглеждаше зла, с другата беше добра, лъчезарна, другата картина беше намусено разревано момиче, на друго листче пишеше отвратително поведение, много избухлива, прекалено много злоба и гняв.
    Та се чудя какво ли означава това ?!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.13 06:04#2BellBellНовакРегистрация: 22.06.13Град: ПловдивОтговори: 11от: Страни картиниТова означава , че в живота ти има два пътя и ти не знаеш по кой да поемеш, тръгнала си към лошият, но той не е твоят. Ти съзнателно правиш неща, които не са добри. Господ от горе ти е пратил този сън, за да промениш същността си и да го приемеш в душата си. Дава ти се шанс ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest