Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах човека, когото обичам

Сънувах човека, когото обичам

  • 02.06.13 06:36#1NikolinaNikolinaНовакРегистрация: 08.03.13Град: ПловдивОтговори: 2Сънувах човека, когото обичамЗдравейте мили хора Ако можете да ми помогнете с един сън, ще съм ви много благодарна. Сънувах човека, който обичам, че се е завил до кръста с една завивка, а нагоре е гол. Аз отивах към леглото и тъкмо лягах, когато той ме погледна леко жадно... сещате се за какво Аз обаче се обърнах на другата страна, а той ме прегърна. Миг преди това обаче зърнах един телевизор, от моето място беше в ляво по диагонал. Светеше, но аз нищо не видях от картината. Бяхме в непозната стая, мисля, че съм я виждала по списанията на мебелните къщи но... не съм сигурна. Какво предвещава този сън, и какво означава ? Съжалявам за изгубеното време и се надявам да ми дадете сполучлив отговор. Само да спомена - с този човек се обичаме взаимно, но сме от различни градове... нямаме връзка, но знаем какви са ни чувствата просто.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.13 10:35#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Сънувах човека, когото обичамСама си го написала- обичате се. Нормално е да го сънуваш. А защо не сте заедно? Не отговаряй ако не искаш. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.13 11:28#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Сънувах човека, когото обичамнаправете всичко възможно да бъдете с него.каквото и да ви струва това.не оставяйте нещата така.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.13 07:09#4NikolinaNikolinaНовакРегистрация: 08.03.13Град: ПловдивОтговори: 2от: Сънувах човека, когото обичамНе сме заедно, защото сме от различни градове и ни е малко трудно така. И не сме пълнолетни, така че не можем да живеем двамата... ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.13 01:24#5Просто ЧовекПросто ЧовекНовакРегистрация: 31.08.13Град: Стара ЗагораОтговори: 4от: Сънувах човека, когото обичамHeroine Queen :Не сме заедно, защото сме от различни градове и ни е малко трудно така. И не сме пълнолетни, така че не можем да живеем двамата...

    Само да попитам стаята какъв цвят беше? И имаше ли някакви други мебели?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.13 03:53#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Сънувах човека, когото обичамнапълно нормално е да сънуваш този който харесваш.и на мен ми се случва.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.13 11:32#7NikolinaNikolinaНовакРегистрация: 08.03.13Град: ПловдивОтговори: 2от: Сънувах човека, когото обичамВъпреки, че отношенията ми с този човек приключиха ще ми е интересно какво е означавало и дали е предвещавало това Ами стаята до колкото си спомня беше бежава или светло кафява нещо подобно ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest