Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!

ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!

  • 01.06.13 12:46#1888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!Здравейте! Тък като бях обект на атака в абв пощата, ви пращам как да разберете, дали някой не е разбил паролата ви!

    Разбиването става много лесно - достатъчно е да кликнете на забравена парола и да попълните дата, месец и година, както и отговор на таен въпрос (ако сте активирали такъв), който се разбива по друга по-лесна схема!

    КАК ДА РАЗБЕРЕТЕ дали не сте станал жертва на кражба на парола:

    1.Влезте в абв / Настройки / Профил / История / сега вече виждате IP адресите, които са се логвали във вашата поща.
    2.Проследявате ги чрез http://bgwhois.com/

    ГОТОВО!
    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.13 03:40#2super_girlsuper_girlНовакРегистрация: 13.10.12Град: -Отговори: 17от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!или ако видиш че примерно си влизал за последно на 28.10.2011г. /примерно/ и изведнъж си влизал на 15.01.2012г. това също е полезен, но не толкова често използван, метод!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.13 03:45#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!това го правят хора който си нямат друга работа.аз не бих го направила на никой.не обичам да причинявам болка на хората.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.13 03:48#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!Bgwhois не открива нито истинското местоположение на ip-to, нито името и адреса на собственика, а сега има free програми, с които може да ползваш ip от всяка точка на света. Изпробвано и работи, имах free програма с която гледах клипчета в youtube, които не бяха разрешени за Бг.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.13 05:49#5888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!Няма програма, която да открива адреса на собственика.
    Засега се знае само от кой град е IP-то.
    Ако Вие "Морена" знаете такава, с радост ще оценя коментара ви, но засега той е безплоден, тъй като не е обосновен с конкретика

    Шегувам се!
    Бъди здрава!

    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.13 09:01#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!точно така е.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.13 10:19#7MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата! ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.13 12:13#8888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!И аз така вярвах във "Вечното приятелство" тип "Братя по оръжие", но... уви! :s:
    Чудно как всеки за пари може да те продаде в днешно време, без значение колко пъти си си жертвал живота за него, БУКВАЛНО!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.13 10:50#9cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!ами всеки трябва да подбира приятелите си.това е моето мнение.в днешно време май не останаха такива.аз лично имам само един истински приятел.повече не ми трябват.изпробвала съм го в времето и знам че никога не би ме предал.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.13 11:13#10888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: ПОЛЕЗНО - метод за проверяване дали някой ви е откраднал абв пощата!Права сте, cveteto70. Но когато се бориш срещу машината, наречена Нов Световен Ред, приятели не са ти нужни, защото ако те не са пробудени, те лесно ще те предадат в името на някакъв сляп идеал, който им е набиван от медиите.
    Естествено, като се бориш срещу дадена система, че ще се нароят и платени хора, които да те опорочат (както се пръкна от нищото потребител "des4y" и търси къде съм оставил коментар, за да ме оплюе, като се крие зад маската на носител на Божията светлина).

    Ние сме милиони по света - цели неправителствени организации и хора, които предпочитат да действат поединично!
    Борим се в името на свободата, която ни е отнета и е заменена с илюзиите на медиите!

    Респект пред Вас! Почитам мнението Ви!

    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest