Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Бебетата и животните имат екстрасензитивни сили?

Бебетата и животните имат екстрасензитивни сили?

  • 31.05.13 11:34#1MeriL.MeriL.НовакРегистрация: 02.03.13Град: ДобричОтговори: 5Бебетата и животните имат екстрасензитивни сили?Да аз наплно вярвам в това...Особено за животните, не ми се е случвало досега с бебета, но съм имала много случаи с животни...Вие какво мислите?
    Коментирайте! :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.06.13 01:05#2888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Бебетата и животните имат екстрасензитивни сили?Ами знам, че животните предусещат земетресенията, както и посещения от извънземни
    Все пак при тях има по-силно развити сетива.

    Ама темата е трепач - ''бебета и животни''

    Жалко обаче, че ние хората умишлено сме притъпявани от ГМО - то в храните и задължителните ваксини, които правят на бебетата... Това е с цел да се притъпят тези способности!

    Бъди здрава!

    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.13 10:42#3Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Бебетата и животните имат екстрасензитивни сили?Да, животните могат да предусещат земетресения и други природни бедствия. Дали това е паранормално или е свързано с тяхната природа, обаче?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest