Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Да кажем "НЕ" на несправедливостта!

Да кажем "НЕ" на несправедливостта!

  • 30.05.13 08:08#1888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74Да кажем "НЕ" на несправедливостта!За всеки, който се чувства засегнат от нещо или някого:

    1. Кажете "НЕ" на работодателя, който се мисли за по-човек от вас, а всъщност повечето работодатели са със средно образование;

    2.Кажете "НЕ" на фейсбук и скъпите електронни джаджи, за които се заробвате и теглите кредити, а чрез тях всъщност ви следят;

    3.Кажете "НЕ" на хората, които ви се пишат за приятели, а ви използват;

    4.Кажете "НЕ" на депресията, от която страда по-голяма част от населението на Земята и я заменете с творчество;

    5.Кажете "НЕ" на завистниците и си сложете най-хубавите дрехи за пред очите им;

    6.Кажете "НЕ" на отровите, които слагат в храните ни, за да притъпят чувствата ни.

    7.Кажете "НЕ" на медиите, които ни заливат с негативни новини и ни промиват съзнанието.

    8.Кажете "НЕ" на несправедливостта по улиците на България.

    Защото дори и тялото да умре преследвайки ПОБЕДАТА, душата ще я отпразнува!!!

    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.13 06:52#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Да кажем "НЕ" на несправедливостта!само едно мога да кажа.вие сте написали това което аз всъщност си го мисля всеки ден.трябва да станем по добри и отворени към хората.ако не можем да направим добро ,да не правим лошо.защото то се връща като бумеранг върху нас.и най вече трябва да се обичаме.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.13 09:37#3888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Да кажем "НЕ" на несправедливостта!Стига си спамила - права си, но не съвсем.
    Ако продължаваме да си слагаме РОЗОВИ ОЧИЛА нищо няма да се промени! Промяната сме и такива хора като теб (работници на светлината, изкуството да живееш, тайната и закона за привличането, ясновидките), които доят бедния народ с 20 лв. на час семинар за "доброто" с лопата да ги ринеш, но българския народ вече се събуди от Матрицата, А ВИЕ ИСКАТЕ ДА ГО ПРИСПИТЕ!

    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.13 10:58#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Да кажем "НЕ" на несправедливостта!съгласна съм с Димитър.крайно време е да сложим картите на масата.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.13 01:56#5888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Да кажем "НЕ" на несправедливостта!des4y, гръмни се, душо! :n: Мое право е да се защитя, а на теб ако не ти харесва жертвата да ти отвръща на удара - ами намери си друга жертва!... Не на мен тия!
    Хайде ТИ НЕ МИ ГУБИ ВРЕМЕТО, че превръщаш форумите в обществена тоалетна!

    Ходи да проповядваш "светлината" някъде другаде и си вземи със себе си лъжовната усмивчица!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest