Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Нови научни данни потвърждават съществуването на звездни портали

Нови научни данни потвърждават съществуването на звездни портали

  • 30.05.13 02:35#1ЕваЕваНовакРегистрация: 24.04.11Град: -Отговори: 5Нови научни данни потвърждават съществуването на звездни порталиВ научните си трудове, проф. д-р. Владимир Джунушалиев вече изложи една нова перспектива на теоретичната физика в рамките на супергравитацията. По този начин трудът му „Yamabe flow, conformal gravity and spacetime foam“ представи един иноваторски подход в изследванията на конфигурацията на звездите и връзката им с междуизмерните портали.

    За тези от вас, които се интересуват от физика, трудовете на Джунушалиев могат да се изтеглят оттук.

    Що се отнася до неговият принос отнасящ се към суперсиметрията в квантовата физика, можем да изтъкнем следната негова публикация – „Non singular solutions to Einstein-Klein-Gordon equations with a phantom scalar“ където ученият анализира суперсиметрични модели в рамките на уравненията на Айнщайн-Клайн-Гордън за изучаването на скаларните вълни в теорията за супергравитацията.

    Препоръчваме на тези от вас, които се интересуват и се занимават с физика да изтеглят и прочетат трудовете и публикациите на този отличен физик – Владимир Джунушалиев.



    Джак Скъдър и изследователският му екип от Университета Йова са намерили това, което те наричат „Точки Х“ в магнитосферата на Земята. Както знаете магнитосферата играе ролята на „защитно одеяло“, което пази земната атмосфера от влиянията на слънчевия вятър и радиации. Сателитите са открили „поратли“, които, както казва Скъдър са: „Места където магнитното поле на Земята се свързва с магнитното поле на Слънцето създавайки един непрекъснат (директен, постоянен) път от нашата планета до атмосферата на Слънцето на 93 000 0000 мили разтояние.“
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.05.13 08:24#2888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Нови научни данни потвърждават съществуването на звездни порталиИнтересна статийка!

    На мен ми е интересно дали на Земята има портали, където да пътуваш напред или назад във времето. На такива места магнитната стрелка на компаса би трябвало да пощурява!

    Друг вариант за пътуване във времето е чрез сключване на сделка с един дявол - конник, който може да те заведе навсякъде из времето, като му призоваваш името и там палиш някакви свещи (различен цвят, в зависимост от дявола, който ще призовеш).

    Това беше малко лирично отклонение от статията, но иначе СУПЕР - хареса ми!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.13 09:40#3888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Нови научни данни потвърждават съществуването на звездни порталиЯ кажи ми сега колко ти платиха да спамиш моите коментари и теми!? Очебийно е за всички, че умишлено си внедрена тук, защото пишеш само под моите коментари и теми.
    Давай, обичам хора като теб, защото ме забавляват! :y:

    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest