Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън с вампир

Сън с вампир

  • 29.05.13 09:23#1LexiLexiНовакРегистрация: 29.05.13Град: ПазарджикОтговори: 2Сън с вампирздрасти хора значи да започна с съня сънувах как съм в някаква стара къща с непознати хора около мен и ни нападна вампир той единствено мен не беше ухапал и ми обръща се много внимание :cry: какво значи това моля кажете :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.05.13 03:52#2Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Сън с вампирако в съня ви вампир убива някого — вашият труд не е оценен правилноОтговорОтговор с цитат
  • 01.06.13 06:52#3LexiLexiНовакРегистрация: 29.05.13Град: ПазарджикОтговори: 2от: Сън с вампирама той не убива никого просто ухапваше и аз бях единствената която не беше ухапана ОтговорОтговор с цитат
  • 19.06.13 05:19#4ИветаИветаНовакРегистрация: 20.07.12Град: ЯмболОтговори: 4от: Сън с вампирЧестно да ти кажа може сънят да не означава нищо.Разбирам по аватара ти,че гледаш Дневниците на Вампира (мой човек си )и по принцип някои неща се запаметяват в ума ти или пък като се вманиачиш (и аз съм така,няма нищо страшно ) може да сънуваш такива неща.Аз обожавам да гледам сериали от типа Дневниците на вампира,Тийн върколак,Истинска кръв или пък Свръхестествено и после винаги ги сънувам..Така че има две опции-наистина този сън да означава нещо или пък просто е това,че гледаш този сериал ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.13 10:57#5GaLeNa90GaLeNa90НовакРегистрация: 29.06.13Град: -Отговори: 6от: Сън с вампирАз харесвам вампирите ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest