Sanovnik.bg»Форум»Здраве»10 интересни факта за човека

10 интересни факта за човека

  • 23.05.13 04:29#1radinaradinaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 310 интересни факта за човека

    1.Ноктите на хората растат по-бързо от всички животни.

    2. Човекът е единствения представител на животинския свят, способен да нарисува права линия.

    3. За целия си живот човек успява да изяде средно по 30 000 кг храна. Това е равно на теглото на около 6 слона.

    4. Ако човек крещи в продължение на 8 години, 7 месеца и 6 дни ще произведе енергия, достатъчна да затопли чаша кафе.

    5. Средно, през целия си живот, човек прекарва 3 години в тоалетната.

    6. Досега около 106 билиона хора някога са населявали земята.

    7. Психическото заболяване "Партенофобия" е страх от девственици, "Папафобия" е страх от Римския Папа.

    8. Удряйки главата си в стена, човек може да изразходва около 150 калории за 1 час.

    9. Бактериите в ушите ви ще се увеличат със 700 пъти, ако в продължение на един час носите слушалки.

    10. Има ли нещо по-страшно за хората от смъртта? Има! Паяците. Много повече хора се страхуват от тях, отколкото от неизбежния край.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.13 08:25#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: 10 интересни факта за човекаоткъде взехте този материал.мисля че и аз наскоро четох същата статия.всичко е вярно само не съм съгласна с последната точка.мен например не ме е страх от смъртта.напротив.искам да отида в по добрия свят.тук на земята има само злоба и омраза.този свят не е за такива като мен с чувствителна душа.страх ме е само от това да продължа живота си без любов.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.13 05:48#3888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: 10 интересни факта за човекаCveteto70, не знам дали си се замисляла, ама не си сама. За съжаление монетарната система и Новия Световен Ред въведоха хората до загуба на смисъл в живота и до самота, породена от доктрината на капитализма, където човек за човека е вълк. Най-важното нещо е конкуренцията, която задвижва пазара, а тя всъщност има обратен ефект, превръщайки хората в индивидуалистини индивиди, които са склонни да се цакат едни с други в името на Личния успех(а не на Общия).
    Та, СПОКО - НЕ СИ САМА - СВЕСТНИТЕ У НАС ГИ СЧИТАТ ЗА ЛУДИ!
    Бъдете здрави!
    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.13 09:30#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: 10 интересни факта за човеказначи с вас ставаме двама.благодаря за разбирането.смятах че и вие ще ме нападнете.имало значи още добри хора.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 05:40#5Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: 10 интересни факта за човекаИнтересни факти ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest