Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Феноменално за магиите

Феноменално за магиите

  • 22.05.13 02:24#1anitaanitaНовакРегистрация: 19.05.13Град: -Отговори: 14Феноменално за магиитеИстината за правене и разваляне на магии-или как се прави това кодиране на амулети примерно как се кодира сол-или как се кодира амулет за здраве пари и късмет -
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.13 08:35#2888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Феноменално за магиитеПоздравления за статията! И аз(колкото и да не вярвам в тези неща) май ще имам нужда от амулет. Тъй като за съжаление в България почти всеки се занимава с правене на магии (предимно черни - за съжаление ). Те се правят предимно от хора, които са завистливи и комплексирани. На мен ми правят всяка седмица роднини, които си мислят, че Бог не вижда - Тялото може да уморят, но душата ми е БЕЗСМЪРТНА!!! Не ме е вече страх! FREEDOM FOREVER!
    Чакам и аз предложения за амулети.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.13 10:01#3anitaanitaНовакРегистрация: 19.05.13Град: -Отговори: 14от: Феноменално за магиитеда ти кажа ли че и аз съм много изпатила от такива врачки шарлатанки и сега незная на кои да се доверяда ми направи амулет защтото и аз имам нужда от защтита но едно разбрах никога не се страхуваи че хване ли те страх по лошо става -ходи в черквата и си освети една иконка и си я носи в себе си това е наи иакият амулет БОГ-благодаря ОтговорОтговор с цитат
  • 24.05.13 07:11#4anitaanitaНовакРегистрация: 19.05.13Град: -Отговори: 14от: Феноменално за магиитеЗдравеите като заговорихме за магии някои чул ли е добри неща за ЕЛКА СТЕФАНОВА-ходил ли е някои и доволни ли сте от нея коментираите споделете- ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest