Истина или не са?

  • 20.05.13 09:42#1Gospojica Miteva Gospojica Miteva НовакРегистрация: 27.02.13Град: Стара ЗагораОтговори: 9Истина или не са?Здравейте, някога замисляли ли сте се какво се случва след смъртта или истина ли са вампирите,духовете, върколаците вещиците и др. Ако да може ли да ми споделите вашето мнение или случка?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.13 11:16#2Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Истина или не са?вампири и върколаци не съществуват, но има болест вампиризъм, при която няма никакви остри зъби и такива простотии. Тогава хората просто се нуждаят от кръв т.е. хранят се с нея, защото заради болеста стават психично болни така да го кажа. А иначе духовете, ангелите и Господ съществуват! Имам случки, с които мога да докажа същестуването на духове и ангели. От 7 клас ме преследва някакъв дух много са странните неща, които го доказват, но ще ти разкажа някои от тях. Преди около месец бях сама вкъщи всички врати бяха затворени и бях малко на компа си, обърнах се към вратата и тя пред мен се отвори сама без да става течение нито имаше някого. И освен това много често когато съм сама вкъщи се чуват стъпки и скърцания, но няма никой все пак нито има някви животинчета, плъхове или буболечки у нас. И за друга странна случка ще ти разкажа бях сама вкъщи и тъкмо правих една бяла магия за сбъдване на желания и една малка кесиика оставих в съседната стая, в нея имаше чаени свещи. И точно докато правих тази магийка се чу от стаята ,че някой бърникаше в кесииката. Влязох в стаята то нямаше никого. Но да знаиш няма нищо страшно в тези странни неща, които се случват. Нормално е защото всеки си има дух, душа то е все едно и също и като умрем душата напуска тялото завинаги и отива в отвъдното, а след като отиваме в отвъдното минават около 1000 години и се прераждаме в друг образ, в друг човек и не си спомняме нищо щтот все пак това са 1000 год. И още нещо докато спим духът напуска тялото временно това го четох от учебника ми по психология. И да ти кажа духовете не са толкова опасни колкото си мислят другите. Те могат само да праят бели, като например да чупят прозорци и т.н. Но и за ангелите имам доказателство. Тук в съновника видях нещо за ангели мисля ,че беше "Как да говорим със своят ангел-хранител" нещо такоз беше и там пишеше, че може да общуваш със своя ангел хранител като например напишеш писмо до него и да го изгориш за да го получи. Попитах моят ангел-пазител дали ще се сбъдне желанието ми и ако ще се сбъдне да ми даде знак. И изгорих писмото и той ми даде знак-точно като го изгорих т.е. 2 или 3 мин. след като го изгорих падна една торбичка от горе беше на шкафа и без да има течение и бяха затворени прозорците и вратите и ей така просто падна и се осетих че това е знака за който го помолих. Съществуват и вещици и магьосници.Магьосниците се занимават с бели магии, а вещиците с черни магии. Много отдавна вещиците са ги горяли на клада, защото правили сатанински заклинания и всякакви други черни магии. Пък магьосниците помагали и помагат на хората с бели магии. Говоря сериозно, не се шегувам! Това е истина!ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.13 09:04#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Истина или не са?А ще кажеш ли своето мнение??? ОтговорОтговор с цитат
  • 22.05.13 11:50#4Gospojica Miteva Gospojica Miteva НовакРегистрация: 27.02.13Град: Стара ЗагораОтговори: 9от: Истина или не са?Морена :А ще кажеш ли своето мнение???
    Ами аз мисля, че съществуват защо не. Веднъж с приятелкара ми имахме такъв случай
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.13 06:58#5888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Истина или не са?Смъртта е избавление - тялото (което е супер несъвършено) е затвор за човешката душа.
    Да, духове има. Да, вампири и вещици има - още в древността нашите прабългари са правили ритуали при погребване на телата, така, че те да не вампирясат.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.10.13 02:39#6Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Истина или не са?Аз съм съгласна че вампиризмът е болест даже имаше друго име но го забравих, по биология учихме.Не мисля че има върколаци, вещиците са магьосниците, които правят черни магии според мен.Духове има.не съм виждала и не искам да виждам, но има.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.13 03:08#7StanislavStanislavНовакРегистрация: 03.12.13Град: ШуменОтговори: -от: Истина или не са?Аз мисля че съм върколак ,защото аз не ям нищо друго освен месо, имам странна връзка с кучетата и вълците ако мислите че съм върколак или wolfblood пишете с да или не !довиждане ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.13 03:08#8StanislavStanislavНовакРегистрация: 03.12.13Град: ШуменОтговори: -от: Истина или не са?Аз мисля че съм върколак ,защото аз не ям нищо друго освен месо, имам странна връзка с кучетата и вълците ако мислите че съм върколак или wolfblood пишете с да или не !довиждане ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest