Sanovnik.bg»Форум»»Дали хората със сини очи могат да урочасват?

Дали хората със сини очи могат да урочасват?

  • 20.05.13 06:48#1ПреславаПреславаНовакРегистрация: 30.04.13Град: -Отговори: 8Дали хората със сини очи могат да урочасват?Чудя се дали хората със сини очи могат да урочасват, защото аз съм със сини очи и постоянно ми се случва като си пожелая нещо да се случи за някои друг то става. Например пожелавам си учителката ми по математика (която мразя) да не е в часа ми и става или една от моя клас (която също мразя)да получи по ниска оценка и става.
    Кажете не е ли странно?
    А да не говорим че около мен се случват и страни неща като да знам какво ще се случи, да сънувам сън и той да се сбъдне, падат предмети постоянно всеки които ме дразни му се случва нещо. Направо е ужасяващо но да се върнем на темата хората със сини очи могат ли да урочасват и ако могат как става че ми трябва.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.13 08:53#2radina lazarovaradina lazarovaНовакРегистрация: 17.07.11Град: -Отговори: 7от: Дали хората със сини очи могат да урочасват?Има шанс но най вече ние сме обект на урочасване !! [b]ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.13 10:35#3ПреславаПреславаНовакРегистрация: 30.04.13Град: -Отговори: 8от: Дали хората със сини очи могат да урочасват?Сигурно ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest