Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Странен абонат дух полтъргайст какво е?

Странен абонат дух полтъргайст какво е?

  • 20.05.13 05:05#1dianadianaНовакРегистрация: 23.04.13Град: -Отговори: 7Странен абонат дух полтъргайст какво е?Още от 5 годишна виждам някакви бледи създания около мен.Онзи ден със една приятелка си говорехме в скайпа изведнъж се присъедини някакъв абонат на име duh1025 каза ни че не се показва на камера но аз малко направих трик и видях един стол отгоре лампа но всичко беше тъмно и лампата беше изгасена абонатът каза че е момиче на 5 години и тогава стана нещо и на двете ни се пусна странна музика стана тъмно и видяхме бяло нещо аз го виждах и го усещах приятелката ми каза бързо да затворим на този абонат затворих му ПОСЛЕ ВСИЧКО СЕ ОПРАВИ! кой беше този абонат никой не знае и от днес никой не е добавял нито говорил с този абонат
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.13 05:19#2ValentinValentinНовакРегистрация: 20.05.13Град: СофияОтговори: 3от: Странен абонат дух полтъргайст какво е? и аз съм виждал странни неща със затворени очи.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.13 06:38#3Denis StDenis StНовакРегистрация: 21.05.13Град: СофияОтговори: 5от: Странен абонат дух полтъргайст какво е? :yawn: Дух абонат, но друг път! Постоянно чета и гледа за духове, но дух абонат в скайп :Д Това сигурно е някой по модерен призрак :Д :ДОтговорОтговор с цитат
  • 22.05.13 07:45#4АнАнНовакРегистрация: 22.05.13Град: СливенОтговори: 10от: Странен абонат дух полтъргайст какво е?Видиш ли ти изучили са се и те ОтговорОтговор с цитат
  • 01.07.13 01:14#5AmneziaAmneziaНовакРегистрация: 30.06.13Град: -Отговори: 3от: Странен абонат дух полтъргайст какво е?хахах и аз така ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest