Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Странен сън за Царичината дупка

Странен сън за Царичината дупка

  • 20.05.13 12:23#1vanqvanqНовакРегистрация: 20.05.13Град: -Отговори: -Странен сън за Царичината дупкаЗдравейте.Преди 4 години сънувах един сън, който и до ден днешен не ми дава мира и бих искала да разбера защо съм го сънувала.Помня го толкова ясно, сякаш съм го сънувала снощи.
    Предварително да кажа, че до тогава никога не бях ходила в Костинброд и околностите му, кълна се. Сънувам, че с прители пътуваме и влизаме в градче,и всички ми казват "това е Костинброд".На пръв поглед нищо необичайно,главен път и покрай него малки къщи с дворове.Минахме през него и не след дълго се озовахме в околностоте на нещо като долина, имаше много пясък, почти никаква растителност, само пясък, като в пустиня. Тази вдлъбнатост в земята образуваше нещо като пясъчни тераси, приличаше на спирала.Изведнъж пред себе си видях джамии и забулени хора, в съня си се страхувах от тях и бягах далеч от джамиите.След това стигнах до място с огромна тълпа, страшно много развълнувани хора, викаха и се радваха.Попитах един човек защо са тук, а той ми каза, че днес е най- големият празник, защото на този ден ще извадят останките на първия човек, дал живот на всички, беше нещо като религиозен празник.Тогава се качих на нещо като кула, откъдето спуснаха над хората нещо като хамак, в който имаше някакво огромно същество, изсъхнало и черно като мумия, помня, че беше доста по- високо от нормален човек,а също, че било двуполово.Щом започнаха да го люлеят хората сякаш изпаднаха в екстаз, много му се радваха. След като се събудих бях като гръмната.За пръв път сънувах нещо толкова ясно, последователно и толкова наситено със символи.След около седмица бях на гости на една приятелка, с която в съня си пътувах през Костинброд.Вече й бях разказала за съня си,тя беше настръхнала. В един момент по ТВ започна предаване за Царичина.Беше ми много интересно.Останахме потресени,когато разбрахме, че Царичина е в околностите на Костинброд! Нещата тепърва започнаха да стават все по- странни, когато взеха да говорят, че дупката е спираловидна, точно като в съня ми. Баба Ванга казала, да не ровят, там имало голяма жъта маймуна, ни мъж, ни жена. Чух и израза- люлка на цивилизацията.Оттам навързах и тълкуванията- в съня ми това него го люлееха в хамак над хората- люлка на цивилизацита.След това започнах да се ровя в разни неща относно Царичина, съвпаденията бяха потресаващи. Оттогава на сетне нищо съдбоносно не се случи, повече и не получих такива сънища, но този сън ме кара да настръхвам и сега, мисля, че ще го помня до края на дните си, в него имаше нещо ужасно силно и аз го усетих.Искам да ви кажа, че тази година, съвсем случайно, ми се наложи да мина през Костинброд, тъй като родното село на мой далечен чичо е в околностите му.В далечината ми показа и Царичина.Имаше някакви пясъчници.Сякаш получих дежавю.Така и никой не успя да ми каже защо сънувах всичко това и какво означава.Вие какво мислите?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest