Помощ! Усещам духове

  • 19.05.13 01:16#1джеидиджеидиНовакРегистрация: 17.02.13Град: ПлевенОтговори: 6Помощ! Усещам духовеНе знам от каде да започна. Аз се регистрирах тук преди 2-3 месеца, но знаех за този сайт и преди това. Но стига за това...

    От извесно време на сам имам странното усещане, че мога да усещам духовете (може би това се дължи на това, че знам много за тях). Имам чувството, че мога да ги разбера. Сякаш ми казват, че искат да им помогна, но не зная за какво.

    Наистина усещам духовете и искам да говоря с тях, но знам с кого си имам работа и че те са опасни. А този дух може да се
    укаже нещо по-лошо - полтъргайс. Тогава става лошо.
    Да! Разбира се, че има разлика между дух и полтъргайс.
    Ще ви кажа каква е:
    Духът е душата на умрял човек (или животно (сириозно възможно е)), а полтъргайса е демон.

    Убикновенно духовете търсят утмащение или са се върнали на любимото си място когато са били живи.
    Знам много още, но ще спра да тук, защото ще се увлеча много.

    Така въпроса ми е Какво искат духовете от мен ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.13 04:53#2dianadianaНовакРегистрация: 23.04.13Град: -Отговори: 7от: Помощ! Усещам духовеАми може би някой иска да ти каже нещо някой дух или полтъргайст да ти кажа и аз често ги осещам навсякъде най-много на вилата ми незнам защо ама ги виждам онзи ден един беше на уградата на вилата ми искаше да поговорим няма да продължавам да говоря че сега ме хвана страх стола се мръдна ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.13 05:12#3ДониДониНовакРегистрация: 21.02.13Град: БургасОтговори: 1от: Помощ! Усещам духовеЩе ти кажа от своя личен опит, че колкото повече навлизаш в темите за духовното, се отваряш за тях и ги привличаш към себе си, самия ти, знаеш за тях и те го усещат и търсят някой който да им обърне внимание.........при мен редовно идваха и все още идват понякога,......но не искаш ли неприятности игнорирай ги в твоя свят, живей твоя живот земен, и няма да те е страх.....занимавай се с други духовни неща.....молитвата Отче наш може да ти помогне.
    Господ е отредил твоя живот тук, да се занимаваш със земните дела.... успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.05.13 02:19#4anitaanitaНовакРегистрация: 19.05.13Град: -Отговори: 14от: Помощ! Усещам духовеЗдравеи и аз наскоро се регистрирах в този саит мн. е интересен аза преди ходих при една вра4ка да ми прави амулет и после незнам кво стана усещтах и аз дух някакъв изхвърлих всичко щто ми беше дала и всичко си доиде на место ако имаш некакав самнителин предмет- го изхварли или не ходи при врачки всички са гледат да ти вземат кинтите и ареееееееее ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.13 02:41#5GalinaGalinaНовакРегистрация: 03.11.13Град: ПлевенОтговори: 2от: Помощ! Усещам духовеSustia problem ima pri maika mi koiato vijda duhove v spalniata si -muje i jeni.Te ne govoriat,no izchezvat kogato svetne lampata.Ne znaem kakvo da pravim i kak da sprem tova,zasto idvat.Ako znaete nesto molia mi pishete zastoto vie imate sustia problem.Blagodaria.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest