Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Как да стресна един от моя клас?

Как да стресна един от моя клас?

  • 18.05.13 09:25#1ПреславаПреславаНовакРегистрация: 30.04.13Град: -Отговори: 8Как да стресна един от моя клас?Как да избудалкам еди от класа - много ме дразни. Голям бъзльо е. Успях да го уплаша с история за дявола. Ама ми трябва нещо което да го накара да не се занимава с мен и приятелките ми.
    Как да го стресна?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.13 07:18#2БожидараБожидараНовакРегистрация: 12.12.12Град: МездраОтговори: 9от: Как да стресна един от моя клас?Напиши нещо на измислен език или думи звучащи магически на листче и го преработи така, че да изглежда старо. Кажи му че не можеш да го разтълкуваш. Накарай го да прочете уж за да го чуеш прочетено. След като го прочете му кажи че сякаш е свързано с някакво проклятие за този който го е прочел, а за да го махне трябва да е мил с всички ... Успех :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.13 06:11#3ПреславаПреславаНовакРегистрация: 30.04.13Град: -Отговори: 8от: Как да стресна един от моя клас?да права си ще взема да го направя ps: ps: ps: ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.13 08:13#4ИниИниНовакРегистрация: 17.06.13Град: СофияОтговори: 7от: Как да стресна един от моя клас?Кажи му че сте направила някакъв ритуал и си освободила дух и е този дух е погнал точно него.Естесвено че няма да ти повярва.Намери начин да му докажеш.Например изтегли снимки на духове от интърнет.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 10:44#5ПреславаПреславаНовакРегистрация: 30.04.13Град: -Отговори: 8от: Как да стресна един от моя клас?Направихме нещо малко по-добро разхвърляхме му нещата и пуснахме дама пика на чина на който беше седнал.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest