Призраците

  • 17.05.13 04:06#1СелинСелинНовакРегистрация: 06.01.13Град: КазанлъкОтговори: 4ПризрацитеЗдравейте!
    Искам да говоря за призраците - вярвам в тях, но когато поискам да се свържа с тях, и ги призовавам те не идват. Много пъти съм ги призовавала, но когато съм сама не действа. При приятелките ми действа, а те са честни и съвестни момичета, при тях идват. Когато с тях призовавам призраците, стават странни неща. Но когато съм нон-стоп при тях, нещата винаги утихват. Сега ще речете - "Ама защо ти е да ги викаш?". И аз не знам. Въпросът ми е - защо отблъсквам призраците, като Дама Пика, Кървавата Мери, Полтъргайст и други..?
    Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.13 11:38#2БожидараБожидараНовакРегистрация: 12.12.12Град: МездраОтговори: 9от: Призрацитеможе това да е за твое добро :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.13 12:51#3джеидиджеидиНовакРегистрация: 17.02.13Град: ПлевенОтговори: 6от: ПризрацитеДа това е добър въпрос. Мисля, че знам защо. Призраците, полтъргайсите и духовете са потайни и опасни. Обикновенно се появяват когато най-малко учакваш, но да си играеш с тях е опасно. Пиши ми ако имаш други въпроси.
    JD123
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.13 01:20#4СелинСелинНовакРегистрация: 06.01.13Град: КазанлъкОтговори: 4от: ПризрацитеОпределено е, просто ми е чудно, защо не ми идват. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest