Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Ще разтълкува те ли съня ми?

Ще разтълкува те ли съня ми?

  • 17.05.13 02:01#1михаеламихаелаНовакРегистрация: 17.05.13Град: -Отговори: -Ще разтълкува те ли съня ми?Здравейте.От много време не мога да забравя един сън,който сънувах преди около 2-3 години. Сънувах дядо ми,който беше починал неотдавна. Вървях с него към гаража до къщата ни и си говорихме. В съня си го попитах дали има Господ,а той ми отговори,че не знае,че не го е виждал. След това го попитах има ли дявол и дядо ми рязко се обърна към мен и каза,че има.. След това ми каза,че съм се променила,че не съм същият човек....Незнам защо,но това е единственият сън,който е останал в съзнанието ми толкова дълго време.Моля някой,който може да го разтълкува
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.13 10:32#2ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 17.05.13Град: МонтанаОтговори: 2от: Ще разтълкува те ли съня ми?Такаа.... Според мен дядо ти вярва повече в Дявола от колкото в Господ. Мисля, че той е видял човек твърде лош за да е изстински. А ти си се повлияла от това, което си чула.

    Не мога точно да разстълкувам съня ти, но мога да ти кажа от какво точно си се повлиял. :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.13 10:52#3БожидараБожидараНовакРегистрация: 12.12.12Град: МездраОтговори: 9от: Ще разтълкува те ли съня ми?Според мен си направила нещо лошо което не можеш да си избиеш от главата. Искала си да потърсиш съвет от някой близък в който си сигурна че е на твоя страна. И чрез дядо си ти си си казала какво мислиш за себе си... Не съм много сигурна. :blush: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest