Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън за врабче и котка - какво означава?

Сън за врабче и котка - какво означава?

  • 15.05.13 02:49#1peterpeterНовакРегистрация: 15.05.13Град: СофияОтговори: -Сън за врабче и котка - какво означава?Здравейте. Снощи сънувах нещо наистина странно и ми е любопитно какво означава, понеже не намирам никаква логика. Ето го и самия сън.

    Бях легнал, долетя едно врабче и започна да си играе с косата ми. След малко се появи и котка, която погна врабчето и го уби, което явно ме ядоса понеже хванах котката за врата и я изхвърлих през прозореца.

    Как може да се тълкува това според вас, понеже като цяло ми се вижда наистина странно?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.13 10:15#2ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 17.05.13Град: МонтанаОтговори: 2от: Сън за врабче и котка - какво означава?Според мен ще ти се случи нещо хубаво (врабето е дошло и е било щастливо), но след доброто ще дойде нещо лошо, което е по силно от него (котката). Изглежда ти ще се оправиш с този проблем.

    За мен този твой сън означава това. :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.13 11:40#3БожидараБожидараНовакРегистрация: 12.12.12Град: МездраОтговори: 9от: Сън за врабче и котка - какво означава?Според мен си защитник на слабите
    не харесваш нечестни постъпки и гледаш да помогнеш в такива ситуации
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest