Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Магия за изпълняване на желания

Магия за изпълняване на желания

  • 13.05.13 10:47#1Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32Магия за изпълняване на желанияТази магия е мощна и красива. Провежда се 7 дни без прекъсване. Трябва да запомните, че всеки започната магия не бива да се прекъсва. Затова се постарайте да прецените силите и времето си. Ако не може сега, отложете го. Защото в енергийно отношение прекъсването отслабва всяка магия. Вземете малка църковна свещ и с флумастер нанесете 6 еднакво големи деления. Получават се 7 части - това са седемте дни на ритуала. Поставете свещта в свещник и напишете желанието си на хартия. Сложете листа с желанието под свещника и запалете свещта. Докато тя гори до първата чертичка, изричайте над огъня своето желание. Щом свещта се стопи до чертичката, загасете я. Поставете свещта и листчето под нея на перваза на прозореца до следващия ден. Отново изпълнявайте ритуала всеки следващ ден. На седмия ден, когато свещта почти догори докрай, вземете листчето и го запалете с огъня от нея. Разпръснете пепелта през прозореца. Желанието ви много скоро ще се сбъдне.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.13 11:42#2inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Магия за изпълняване на желаниякакви магии бе ...ако някои има желания нека се научи да се моли....ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.13 09:04#3Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Магия за изпълняване на желанияабе има много такива бели магии които са за добро ,не случайно са бели.Тази е също бяла и истинска тъй че кат не разбираш си затваряй устата :x: щтот иначе аз ще ти я затворяОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.13 10:42#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Магия за изпълняване на желанияНяма такова нещо като бели магии. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.13 02:19#5Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Магия за изпълняване на желаниядрън дрън Това че ти не можеш да правиш бели или каквито и да било магии това не значи че не съществуват затваряй си устата :s: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.13 12:39#6MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Магия за изпълняване на желанияЕй, много си злобно. След като не искаш да прочетеш различни мнения не публикувай теми, пиши си сега сама като лудите, защото ние с ''мръсните'' усти ще си траем и ще ти гледаме сеира. А до вчера не знаеше да пишеш, а сега от магии разбираш- прочела две статии и ги копирала тук. :facepalm: Аз пиша, а не говоря, не знам какви гласове чуваш. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.13 11:08#7БожидараБожидараНовакРегистрация: 12.12.12Град: МездраОтговори: 9от: Магия за изпълняване на желанияСпоред мен може да се лучи!
    Ще опитам... Благодаря :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.13 12:38#8Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Магия за изпълняване на желания Няма защоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest