Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Ритуал за изпълнение на желание

Ритуал за изпълнение на желание

  • 13.05.13 10:30#1Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32Ритуал за изпълнение на желаниеНамисляте си желание,взимате в ръка носна кърпичка и казвате 3 пъти:
    "Нека желанието ми бъде изпълнено с помощта на великия дух Господен,защото Господ помага,на тези които молят за помощ.Помощта идва по неведоми пътища,и моето желание се превръща в реалност,чрез начина на изпълнението му, и Господния дух ще бъде в мен и ще ми даде това за което го моля.Завързвам кърпата и ще чакам.Амин".
    Завържете кърпата на възел и я носете със себе си,докато желанието ви се изпълни,а след това я изгорете без да развързвате възела.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.13 03:36#2inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Ритуал за изпълнение на желаниетака най много да си вържеш желанието и да не се изпълни....ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.13 08:53#3Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Ритуал за изпълнение на желаниеглупости това не е вярноОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest