Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Дали това което виждам,усещам и чувам е дух

Дали това което виждам,усещам и чувам е дух

  • 01.05.13 05:28#1ПетърПетърНовакРегистрация: 01.05.13Град: БожурецОтговори: 3Дали това което виждам,усещам и чувам е духЦялата работа с духовете започна като бях на 7 години.Тогава като си лягах нещо ми шепнеше на ухото почти всеки път.НЕ са били родителите ми при положение че заспиваха преди мене.С времето нещата се пооправиха,но последните години пак започна и то по-зле.Както си стоя в стаята започвам да усещам чуждо присъствие.

    Често ми се случва както съм със слишалките(като съм с тях никои не мога да чуя)и започвам да си чувам името.Питам майка ми баща ми и те ми казват че не са ме викали.Превиждат ми се бели силуети които като ги видя и изчезват и точно заради това не съм сигурен какво съм видял.Какво означава това да не някои да се опитва да ми каже нещо и ако е така дали ще е добре да се опитам да разговарям с него
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.13 04:35#2inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Дали това което виждам,усещам и чувам е духвиж въпроса е в това че вероятно имаш полуотворен канал но това прилича на това да вдигнеш слушалката на телефонен измамник от такива канали се възползват нисши духове и демони които в краина сметка когато постигнат пълен контрол над жертвата си тя полудява или се самоубива...
    препоръчвам ти да се молиш в такива моменти има предостатъчно молитви
    и в никои случаи да не се подаваш на това да отговяряш на гласовете които те викат .... ако не е шизофрения ще станеш жертва на обсебване....
    така че имаи го в предвид ...игнорирането и молитвата е най добрата политика
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.13 11:27#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Дали това което виждам,усещам и чувам е духinranxan , останах с впечатленито , че разбираш от тази материя. Ако може да ми отговориш и на моя въпрос - като малка за кратко виждах духове , които се рееха в небето и усещах вечер все едно в стаята има студен вятър, усещах как нещо студено минава покрай главата ми и после пак се връщаше, какво е било според теб и защо съм спряла да виждам фигурите на небето?ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.13 12:32#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Дали това което виждам,усещам и чувам е духЗдравей
    ако ме послушаш няма да сбъркаш
    просто си вземи едно куче за домашен любимец така
    всичко ще си дойде на мястото повярвай.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.13 01:06#5peterpeterНовакРегистрация: 26.03.13Град: ПловдивОтговори: 4от: Дали това което виждам,усещам и чувам е духЗнам, че животните усещат,още повече котките обичат да са на място с лоша енергия,даже веднъж,когато това се случи един гущер се беше качил на мрежата на прозореца и точно тогава ме събуди с цвърченето.Но не мога да се грижа за домашни любимци.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 12:46#6ПетърПетърНовакРегистрация: 01.05.13Град: БожурецОтговори: 3от: Дали това което виждам,усещам и чувам е духЕми аз имах котка и куче а сега само куче. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 12:54#7ПетърПетърНовакРегистрация: 01.05.13Град: БожурецОтговори: 3от: Дали това което виждам,усещам и чувам е духМежду другото взех съвета ти,но един ден се замислих,че това може да е моят ангел пазител.И след това като поискам нещо много силно то се случва а преди не е било така.Последно даже като легнах и си викам"много искам да видя ангела си пазител" и тъй като наистина го исках,малко след това сякаш нещо ме удари по главата с възглавница и изведнъж усетих студен полъх.Дали това е ангелът ми пазител(Пример за неговите услуги:Не ми се играеше волейбол,след това един мой приятел без да иска я ритна на недостижимо място,събирахме се на едно място и не исках един човек да идва и както си бе надъхан да идва вика"а не мога друг път")ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest