Sanovnik.bg»Форум»Религия»Покрай църква ми става лошо

Покрай църква ми става лошо

  • 30.04.13 09:27#1YMCMBYMCMBНовакРегистрация: 30.04.13Град: -Отговори: 2Покрай църква ми става лошоЗдравейте ! Отскоро започнах да имам проблем. Винаги когато минавам през църква започва да ми става лошо и немога да си обясня защо винаги започва да ме боли глава и корем всеки път когато мина през църквата. На Цветница която беше тази неделя отидох с баба и дядо на църква.

    Още с влизането ми стана лошо започна да ми се върти главата и когато видях попа получих някакъв страх. Какво ли значи това ? Приемам всякакви коментари и да подчертая историята ми е по истински случей всичко подробно съм казала. Дайте ми съвет какво да направя и според вас това какво означава . Благодаря предварително .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.13 12:03#2monome4monome4НовакРегистрация: 06.06.12Град: ВарнаОтговори: 4от: Покрай църква ми става лошоЗдравей,
    Нищо ново под слънцето!
    Злата сила иска да те откажи да посещаваш църковните богуслужения от които се получава духовна сила.
    В началото атаката е доста силна и неприятна.
    Това цели веднъж завинаги да те откажат, още в самото начало.
    Слабите и незнаещите поддават бързо, но това е голяма грешка.
    Виждал съм, знам такива хора, по късно стават нервни, страхливи, слабохарактерни - така е!
    Извода: Бий врага смело!
    А как става това ще научиш от дяда си попа, или от църковен вестник, или си намери знаещи и можещи църковни приятели!
    поздрави:дядоИван
    my email:neeoo@abv.bg
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.13 12:03#3ВикторияВикторияНовакРегистрация: 10.04.13Град: БелоградчикОтговори: 1от: Покрай църква ми става лошоИ на мен ми става лошо когато съм в църква.Това е заради миризмата на тамяна. ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.13 07:53#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Покрай църква ми става лошоКръстена ли си? Ако не си, трябва да се кръстиш. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.13 03:56#5radinaradinaНовакРегистрация: 27.04.13Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Покрай църква ми става лошоКви са тия глупости дето пишете на момичето за някви зли сили.Да ти кажа едва ли има хора на които да им харесва в църква,но може да ти е лошо от гадната миризма.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.05.13 07:10#6peterpeterНовакРегистрация: 26.03.13Град: ПловдивОтговори: 4от: Покрай църква ми става лошоНа мен ми става лошо, като ходя на гробища.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.13 12:42#7мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Покрай църква ми става лошоМила нищо лошо няма при теб„ Просто си много чувствителна към някои външни влияния. Или по точно, на църква ходят адски много хора с проблеми там си изливат всички мъки и се молят за изцеренията си„ Ти усещаш тези вибрации без да ти идва на ум какво става в църквата има много нещастни хора, ти усещаш именно това негативизма болката на хората знам, че не го осъзнаваш, но е така. Препоръчвам ти да си купиш от магазина червена макара нова конец обикновен и да си вържеш на лявата си ръка червен конец като го режеш само веднъж успехОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.13 11:11#8888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Покрай църква ми става лошоДо radi300, ти или си поклонничка на сатаната, или още не си узряла за духовното. Цитирам коментара ти и наблягам на това, което е смущаващо: ''Кви са тия глупости дето пишете на момичето за някви зли сили.Да ти кажа ЕДВА ЛИ ИМА ХОРА НА КОИТО ДА ИМ ХАРЕСВА В ЦЪРКВА,но може да ти е ЛОШО ОТ ГАДНАТА МИРИЗМА.''
    radi300, НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ (държа да подчертая), ценя твоите теми за 10-те най...еди какви си неща в света и от факта (погледнах профила ти) че си ученичка. НО... Има хора (и слава богу), на които не им става лошо от църкви.
    2-ро: Не знам за теб, ама аз всяка вечер си паля от тамяна (''ОНИЯ С ЛОШАТА МИРИЗМА'') и се чувствам по-добре в сравнение с теб! НЕ МИ СЕ СЪРДИ!
    FREEDOM FOREVER
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest