Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Моля дайте ми съвети, това дух ли е!?

Моля дайте ми съвети, това дух ли е!?

  • 23.04.13 07:25#1dianadianaНовакРегистрация: 23.04.13Град: -Отговори: 7Моля дайте ми съвети, това дух ли е!?Значи от къде да започна? Наскоро се регистрирах. чета тук теми 3 години казвам се Диана Стоева на кратко диди живея в софия и се случват толкова странни неща че немога да ги обесня.

    Така един ден отидох на гости в братовчед ми (иван)той както обикновенно си беше с бледа кожа но сега мо беше чак можеби бяла но никакви способности няма.И така както си играхме в стаята му там беше и малката му сестричка на още 1 месец и спеше.

    Ние с иван замалко отидохме в хола да пием вода тогава чух плач от стаята му затичахме се и какво да видим мая я нямаше (сестричката на иван) търсихме насякъде ама я нямаше.Отидохме в хола при големита да гледаме телевизия и после се чу плач пак затичваме се с бясна скорост и я какво да видим мая си беше заспала в леглото и взичко отихнало.

    Като ние си тръгвахме аз видях нещо прозрачно бледо почти бяло да тича без крака и ръце и се скри зад ъгъла погледнах зад ъгала ама нямаше нищо. Моля дайте мнения и съвети
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.13 08:52#2Мария БоеваМария БоеваНовакРегистрация: 14.04.13Град: -Отговори: 3от: Моля дайте ми съвети, това дух ли е!?Имам няколко хипотези ,може да си се изплашила ,като си видяла ,че бебето го няма,и да ти се е привидяло,Но може и да не е така ,за това по-добре извикай свещеникОтговорОтговор с цитат
  • 28.04.13 06:20#3eli_eli_eli_elieli_eli_eli_eliНовакРегистрация: 27.04.13Град: СофияОтговори: 1от: Моля дайте ми съвети, това дух ли е!?Aми според мене е полтъргайст .
    Това е дух , който създаден от твърде много отрицателна енергия . Не викайте свещенник , ще полудее !
    Полтъргайста попринцип защитава физически жертвата и го плаши
    психически .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.04.13 07:40#4dianadianaНовакРегистрация: 23.04.13Град: -Отговори: 7от: Моля дайте ми съвети, това дух ли е!?Дам може да е и полтъргайст!ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.13 12:59#5джеидиджеидиНовакРегистрация: 17.02.13Град: ПлевенОтговори: 6от: Моля дайте ми съвети, това дух ли е!?Леле имаш страшен проблем !!!!!!!!!!!!! Това може да се окаже по лошо от дух! Моля упиши ми го подробно.
    Пиши ми JD123
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest