Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Постоянно ме преследват мъже

Постоянно ме преследват мъже

  • 21.04.13 08:01#1PetyaPetyaНовакРегистрация: 21.04.13Град: ВидинОтговори: -Постоянно ме преследват мъжеЗдравейте. Случва ми се нещо много странно вече от около месец. Преди 10минути се събудих и реших да го напиша за да получа отговори. Сънувах как хора ме преследват (мъже) всеки път са различни.Аз винаги съм с някакво момче,с което бягаме заедно.

    Убиваме ги,а съня винаги има продължение и продължение и продължение...Първоначално си мислех,че може би съм имала натоварен ден и за това..Но честно казано с това продължение малко ми прилича на филм.
    И всеки път едно и също.Те ме гонят,а ние бягаме.Те стрелят по нас ние с каквото намерим ги удряме и отново бягане..
    Будя се понякога и през нощта.Вече не знам какво да правя..
    На какво се дължи цялото това него?
    Преди малко сънувах,че бягам минавам през някакви полета,след което плувах за да не ме видят в някаква река покрита с трева.След това някак си се намирах в някакъв град,те стреляха,а ние бягахме..
    Интересно ми е на какво се дължи този съм без край?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.13 02:52#2iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Постоянно ме преследват мъжеЗдр. да бягаш на сън е доста кошмарно .Поне аз го намирам така.Обикновенно е когато психиката ти е подложена на напрежение.Поне при мен е такаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest