Sanovnik.bg»Форум»Религия»За Библията и Иссус Христос

За Библията и Иссус Христос

  • 08.04.13 05:11#1BiliBiliНовакРегистрация: 27.07.12Град: Горна ОряховицаОтговори: 11За Библията и Иссус ХристосНе съм чела Библията но нямам и намерение.Понеже дядо ми е супер вярващ и винаги ми разказва за Бог и за историите в Библията.Първия потоп по време на Ноевия ковчег и историите на Исус и неговите срещи.Не знам как го наричат когато хората биват избити за греховете си по време на Исус Христос.Но беше първо посещение на Светия син.Сега дядо ми разказва за второто посещение на Исус и как когато дойде ще вземе всички хора които вярват в него и ще ги отведе в рая.А тези които не вярват ще останат на земята и ще се мъчат.
    Не знам кое е вярно но бих искала да разбера.Благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.13 02:52#2ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.12.12Град: ТрудОтговори: 13от: За Библията и Иссус Христоссъжалявам ако си християнка и те засегна но и аз слушам историите от библиято но си мисля че бог не е реален...Само послушай една г-жа по литература:
    -Гръцките богове са измислени-а аз си мисля `ами от къде знаем че и нашите не са измислени` :n: е чао :wink: прати ми съобщение
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.13 07:36#3АнжелАнжелНовакРегистрация: 22.09.11Град: ДупницаОтговори: 13от: За Библията и Иссус ХристосИма Бог и Исус е не гов син.Аз лично не вярвах много многодокатоне го видях и разговарях с него.Новия завет трябва да се прочете от всеки вярващ и да се вникне в посланията от него.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 10:10#4nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: За Библията и Иссус ХристосАко прочетеш безпристрастно библията ще разбереш че е пълна с нелепости и глупости още от 1та глава!Писах на някои места -виж ми мненията за да не спамя и не повтарям за кой ли път !Бивш християнин съм потресен от недействащата лъжлива християнска религия и сега съм заклет гностик и при това побеждавам винаги с лекота християнските аргументи а пасторите не могат да ме оборят!Дори им се развалят колите мистериозно или нещо става като искам да си побъбря с тях на тема физика и религия и паранормалното в които съм един от най добрите в света защото съм борец от 20 г за истината и съм страшно измъчен но и страшно начетен и знаещ човек!Просто знам тайната на света!Виж я при темата ми тук в раздел истории в подраздел мистика в този сайт!Успех-и не вярвай сляпо а мисли и проверявай всичко-всичко изпитвай! :y:  ОтговорОтговор с цитат
  • 21.07.14 08:08#5АнжелАнжелНовакРегистрация: 22.09.11Град: ДупницаОтговори: 13от: За Библията и Иссус ХристосТайната на света,аз пък знам ,че след смъртта отиваме в рая или ада,кой за каквото е заслужил.Библията е като карта към рая или ада с инструкции какви дела на къде водят. Каква физика ,религия и паранормално ,нещата са по -прости.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.14 02:49#6АнжелАнжелНовакРегистрация: 22.09.11Град: ДупницаОтговори: 13от: За Библията и Иссус ХристосПроверил съм всичко,10 години търсих Бог и най-накрая се срещнах с него преди години,не беше лесно ,но стана... ОтговорОтговор с цитат
  • 04.12.14 02:04#7nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: За Библията и Иссус ХристосЗдравей!Не мисля че нещата са толкова прости-за добрите и лошите дела съм съгласен донякъде!А за библията-четох я 10 пъти като бях сектант и не ми помогна с нищо-напротив майка ми я гореше плюеше я-биеше ме с нея по главата по голото дупе и с извинение късаше страниците й и ме обърсваше отдолу защото ми криеше тоалетната хартия и не ме пускаше да се подмивам!За няколко години и гол на улицата ме изкарваше на село и без 1 стотинка ме оставяше и сега съм така на 42г без 1ст своя джобни-дойде да ме бие в църквата като ме съблече гол и за капак ме кастрира-скопи като ми забрани да общувам с жени по всякакъв начин!Като бях християнин се молих Бог да ме отърве от нея-но тя ми навираше насила свинското в устата понеже бях съботянин а те не ядат прасета-свине-молих се да стане чудо и да се махна но не стана-молих се Бог да ми уголеми 3 или 4 см срамен орган но не стана молих се и да престана да се подмокрям и пелтеча-заеквам когато готино момиче от сектата на адвентистите дойде до мен и на много други молитви Бог не ми отговори!И досега майка ме съблича и проверява за татуси-къпе ме и ме бие когато и кефне защото съм изостанал в половото си развитие и съм регистриран в психиатрията!За физика и космос не ми се пише защото там нещата са и много сложни и много прости-тоест рай материален е нямало и не може да има защото всичко умира в тази вселена а прочети библията буква по буква безпристрастно и ще видиш че е писана от хора движени от демони и е пълна с нелепости безумия лъжи и т.н.! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.15 07:10#8ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: За Библията и Иссус ХристосМоето мнение че тази религия е пълна с много противоречия. Чел съм библията и си тълкувам работите по свой начин. Този Бай ти Христос се нарича еврейски бог-Аз не ща такъв бог аз търся Твореца. Ако Бай ти Исус е бил събрал всички знания оставени тук от Твореца, нямало е да се стигне до яденето на целия пердах преди да го разпънат на кръста. Ако погледнеш по назад във времето има друг пророк Буда. Голяма част от ученията на Буда са изчезнали и вече будизма не е предишния, но те уверявам че ако имаш нужните познания за света в който живеем-нито болест може да те застигне, нито някой да ти посегне, да не говорим за гаври с тялото ти както при онзи Евреин. Да ти кажа под секрет Хитлер е търсел тези знания и е вярвал че ще успее да ги събере. Защото те са събирани вече няколко пъти. За това говорят пирамидите, в Китай, Египед и АмерикаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest