Sanovnik.bg»Форум»Легенди, Митове и Предания»Историите на Илиян Митрофанов (Разкази измислени)

Историите на Илиян Митрофанов (Разкази измислени)

  • 07.04.13 03:34#1mitri4amitri4aНовакРегистрация: 07.04.13Град: БелцовОтговори: -Историите на Илиян Митрофанов (Разкази измислени) ИСТОРИЯ 1


    Илиян Митрофанов Представя НЕВИННИЯТ

    Над 1 0000 са хората по света които биват натопявани за грешки извършени от друг тази вечер ще ви разкажа историята на невинният всичко започнало в ноща на 3 февруари когато едни бандити разбиват магазин близо до къщата на невинният на сутринта идват полицаите и викат господине искаме да доидете с нас той вика какво се е случило тои отишъл в участъка им казал че няма представа за какво става дума тои отишъл в затвора защото полицаите не му вярвали една нощ докато бил в затвора бил до толкова изнервен че откачил случаино докато бил в тях имал косъм на косата си от един от полицаите имал и почти изгорели свещи и прокълнал полицаите със най тежката магия която няма разваляне на сутринта полицаите които били в къщата му се разболявали един по един освен това това не е всичко изобщо не се чувствали добре гадело им се и това не е всичко на следващата вечер тои начъртал кръг с звезда и направил магия на себе си така че всеки които го види да активира супер силата му която била чрез тъмни сили да убива веднъж докато стоял в пандиза извикал един от пазачите тои го докоснал с ръка по стомаха и пазача припаднал в кома за 17 дена а полицаите които били болни умряли пуснали го под гаранция защото разбрали че е невинен той се сетил кои може да са грабителите и казал на полицията че има едни негови приятели които много вършели бели след това полицията ги издирвала но не могла да ги намери докато една вечер тои ги срещнал по пътя за тяхно нещастиеи двамата се обърнали и го видели това активирало максимума на неговота разрушителна сила първо ги попитал защо ме натопихте както обикновения човек зада излъжи е готов да убие те казали че не са нашия герои затворил очи силно се изнервил и наоколо започнали да падат жици попитали го какво ти става бе човек тои им казал какво ми става ли тогава чрез високо силово поле ги захвърлил чак до боклукчиската кофа тогава те започнали да бягат но тои само чрез посочване на пръста си убил и двамата след малко дошла полицията опитал се бързо да избяга но полицията го хванала тои отишъл пак в пандиза тогава тои решил да направи най страшната магия правена някога OUT ER HALLA КОЕТО ЗНАЧЕЛО стаина магия щял да направи магия за убиване на всички полицаи работещи в полицеиския участък на сутринта всичко живо било долу на земята невинният избягал една вечер когато отишъл в саята си седнал на кревата и заспал след това изчезнал и от тогава никои не знае къде е
    ИСТОРИЯ 2


    Обречен да умре

    Живота на 5 годишния георги вървял вървял нормално докато един път вечер една кола го блъснала и бил оцелял нищо му нямало само леко му се виело свят нямал счупени крака ръце рани никакви но след 2 часа започнал да вижда някакви сянки в дома и в обществени места за много от нас това са разкази от истории и филми на ужасите но това не е края една вечер видял горе на тавана на спалнята течаща кръв след два дена вече можел да вижда тези сенки като човешки облик с времето започнал да ги вижда съвсем ясно георги не казвал за това на родители те си и го пазел в таина защото родителите му си мислели че много си въобразя но започнали духовете да му говорят и той вече ги разбирал по добре те му казвали каква е неговата мисия и че тои е изпратен от тях защото дете на изгубените в вечността един път когато георги отишъл на училище тъкмо пресичал за да хване автобуса на време когато една кола се засилила към него но тогава сякаш като невидими ръце някои го дръпнал отстрани и колата не го блъснала но сега ставало по сериозно със неговата способност да вижда духове дошли и лошите души една вечер тъкмо отивал към стаята си когато се подхлъзнал на килима на дървените стълби оцелял но пак като при катастрофата нищо му нямалокогато гошо станал вече голям мъж на 13 15 години започнал да учи в гимназия но появил му се един дух които му казал да не отива днес на училище тои не го послушал но той отишъл наоколо тои усещал такава негативна енергия че едва не умрял от студ заради негативната енергия която била събрана от лоши души но лошите духове решили да му изиграят лоша шега като отивал към стая номер 18 отворил вратата но след като я отворил нещо като нож се запътило право към него тези неща продължавали години но една вечер му се явила баба му която починала когато бил на 5 и му казала че трябва да се пребори с тези лоши духове иначе ще изгубва по един любим човек на дух затова събрал кураж сутринта той отишъл към 3 4 часа на училище там била най голямата негативна енергия която усещал и може би там било ядрото на цялата тази призрачна ярост казал им ЕЛАТЕ ЧАКАМ ВИ БОКЛУЦИ ТАКИВА след малко чул как някои от лошите духове му казва мъртъв си но тои не се оплашил събрал всички свои добри духове които гу дарили с божия сила БИТКА НА ЖИВОТА ЗЛОТОvsДОБРОТО лошия дух започнал да бълва топки огън към него но тои се защитил със щит тои завихрил огромно кълбо от голяма светлина но лошия дух казалтова не е достатъчно тогава тои си казал как ще го убия тои постоянно набира сила от душите които е взел тогава като чудо духът на баба му била много слаба и му приметнала един меч преди и тя да бъде засмукана от лошия дух тогава нашия герои хванал здраво сабята и тя започнала да свети тогава казал на лошия дух краи със всичко това приближил се до духа и го порязал но преди да умре имал още малко сили и го бутнал зад гърба удари ло гу силно електричество нашия герои умрял алошият дух илошите духове отишли в ада след това в училището за слепяло силно слънце което било знак че всичко свършило

    ИСТОРИЯ 3

    илиян митрофанов представя АДСКАТА НОЩ

    Една нощ на града на всички възможности Ню Йорк един човек наема хотел да преспи и тя му казва тук никой не крещи тук всичко е много спокоино а човека не и обърнал внимание и се качил в апартамент 13 но когато се качил видял ремонтюри които тъкмо я заключва ли когато човека им казал хеи защо заключвате стаята ми къде ще спа маисторите му казали че никои не трябва да влиза в стаята тои питал защо и те му отговорили че тук е умрял човек не кои и да е а президента на вашингтон линкълн и от тогава никои които е седял в стая 13 не е имал спокоина вечер но тои не вярвал в духове това било наи голямата му грешка след като се съгласили маисторите да го пуснат за една вечер тои усетил адска студ след това се чул шум човека си казал на ум че такива неща не съществуват но след като заспал започнал да чува как нещо надига леко леглото и пак не обърнал внимание заспал но сънувал сънища за гробища за смъртта си за смъртта на линкълн виждал как докато стои в един автобус се отваря черна дупка и го засмуква долу под земята събудил се към 4 часа но тогава духът здраво се изнервил казал със силен и широк глас напускаи веднага тази стая иначе ще умреш ТОРБА С КОСТИ започнало веднага навсякъде да падат и да хвърчат разни работи човека се събудил една вилица едва не го ударила в главата само докоснала косата му човека искал да излезе но вратата по най ужасяващия начин се затворила след това дошъл пиколото и викал какво става опитвали се да отворят врата а когато разбили вратата хфръкнало леглото което едва не ударило пиколото направо през вратата започнали крушките да примигват и един силен глас казал никои повече няма да влиза тук иначе умира в знак да направи това дори една от крушките гръмнала а вратата се откъртила човека вцепенен дори не можел да мърда бил закаран в болница където изпаднал в 5 часова кома и след 13 ЧАСА ПОЧИНАЛ ОТТОГАВА НИКОИ ПОВЕЧЕ НЕ Е ВЛИЗАЛ В СТАЯ НОМЕР 13 ГОВОРИ СЕ ЧЕ ДОРИ СЛЕД ТОВА ХОТЕЛЪТ БИЛ ЗАКРИТ ОТ ПРАВИТЕЛСТВОТО КОЕТО ИСКАЛО ДА ЗАПАЗИ ТОВА В ТАЙНА ОТ ДРУГИ ЛЮБОПИТНИ УШИ

    ИСТОРИЯ 4

    част от текстовия ми докумен в които добавих нови истории но тъи като нямах интернет ще се наложи сега да ги сложа АПРИЛ 2до6 април има едно предаване наречено новите досиета и си мислех водещата на предавнето софия тзавелла че ще е със оранжев екип и събеседника и ще е момиче и когато почнаха новите досиета познаите тя беше със оранжев екип и събеседника и беше момиче ако сте гледали предишни епизоди ще разберете какво е казал маикъл хатауе за пси способностите в ежедневието поредният ми случаи на паронормално явление когато съм на 15 но същото както предното значи маика ми ме прати да купя прах и семана за пране и докато отивах към един магазин си мислех че цената ще е 8 30 и какво се оказа че цената общо на това е 8 36 бил съм близо да позная но пак по някакъв свръхестествен начин активирах моята пси способност без да разбера отново същото със пси способноста този път докато си мислех бях у дома и си мислех че сутринта ще заминаваме за някъде в 9:30 и питах дали сутринта ще отиваме някъде в колко и тя ми каза точно 9:30 това доказва че ежедневието може да се предскаже бъдещето и то в близък план
    ИСТОРИЯ 5


    Здравеите казвам се илиян митрофанов и съм 15 в момента и реших че мога да си споделя приживяванията с паранормални явления като ви разкажа сблъсъка си с тях не един или два пъти най най първия ми път когато се сблъсъх с тези сили беше когато бяхме с татко ми на бургас когато бях можеби на 13 12 години не съм сигурен имаше опашка от камиони които трябваше да разтоварват там тяхните работи не съм запознат точно със тези критерии и на третия ден сутринта от четиритях като се събудих от сън видях някаква точка в небето не бях сигурен какво беше но когато си легнах вечерта същия ден вечерта си слушах радио вероника и не знам за какво погледнах през прозореца на камиона и видях енело обло енело както е по филмите за
    неиндефитицирани обекти и имаше огромен фенер които от пред светеше навсякъде татко ми каза че това не това което си мислех и ми каза че е било зад гранична полиция но задграничната полиция управлява ли такива устроиства? когато се върнахме сега когато съм на 14 години ми се случиха много паранормални явления не бих ви лъгал защото съм честен човек и ако искам да си споделя приживяванията ще го направя и не бих лъгал както казва народа на лъжата краката са къси и така втората ми среща с паранормалното беше когато един път ходих до тоалетната преди да отида в тоалетната погледнах към небето за да се насладя на небето и тогава когато ми се случи тогава беше залязло слънцето и още не беше станало тъмно и в небето изведнъж се появи нещо като кръгла светлина но не беше звезда и си помислих че е самолет но светлината беше твърде ярка и беше надалеко за да е самолет защото самолетите не мигат и не бяха се появи ли още звездите когато го видях и гледам започва да избледнява появява се на друго място на небето и си викам НЛО бързо като светкавица отивам да си взема джиесема си да го заснема но когато се връщам да го заснема го няма но ден преди да видя този обект имах много странно преживяване вечерта видях на стената на леглото ми гръгла светлина нормално ярка и си сложих ръката си върху тази светлина няма сянка не знам защо поглеждам към прозореца на дясно и когато се обръщам тази светлина все едно се стича като вода но след като тя се стече надолу остана така пипам пак с ръка да видя имали сянка има след малко поглеждам нагоре към стената пак се обръщам да видя дали е там но е изчезнала един път докато гледах за натионал географик за духовете документален филм след като изгледах филма ама тои никак не страшен и после като спрях компа и отидох в остъклението усещах че веднага трябва да се махна от там не осещах че трябва да се махна от къщата защото имах такова чувство че някоя невидима сила за хора като мен ме следи един човек ми беше казал че това е от последствията от филма защото ние малките деца дори и аз особено аз си вообразявам и че просто сме развълнувани и затова така ни се струва но аз мисля че не е така може да не вярвате но преди да видя този обект за които ви разказах че съм го видял до тоалетната си правих разни снимки слагах някакви светлини обработвах ги на фотошоп но след онзи път откакто видях този обект не ми до подигравки особено един път съм седнах на една пеика до едни лулки малко се люлеех имах нужда да си припомна годините като бях малък как се люлях на моята люлка и така изведнъж в небето виждам някакъв обект които се движи бавно и си викам енело на ум си викам есига те хванах и аз съм си оставил джиесема на пеиката и не се сещам че е там отивам до дома да си взема джиесема и се сещам че е на пеиката отивам да си го взема и когато си го взимам и искам да го заснема обекта изчезва и много интересно онзи път когато го видях от камиона нямах джиесем след като имам джиесем с които мога да го заснема той все изчезва докато не гледам към обекта много интересно!?!? а пък един път докато излизам от моят дом за да отивам на даскало виждам един мои приятел обръщам се да видя на дясно кои идва и когато се обръщам него го няма а пък но това се случва за секунди една неделя докато си взех камара дрехи да се облека знам че имам един чифт чорапи и когато гледам към дрехите и си обувам единия чихт чорапи поглеждам малко понататък към камарата дрехи и гледам втори чихт чорапи от къде са се появили ? а пък днес на 15 септември докато бях в автобуса ми се случи нещо странно докато автобуса си пътуваше и аз гледах луната беше леко светла но се забелязваше минахме покраи големи храсти дървета и когато минахме храстите си мислех че още ще там луната но когато минахме храстите дърветата луната я нямаше няма сякаш се беше забила в храста нямаше я невероятно само на 14 години съм и вижте колко много паранормални неща стават пък един ден на зимния месец октомври не съм сигурен коя седмица може би по средата или накрая на месеца една вечер докато вземах нали халатите принадлежностите за къпене както си вярва на ътъла на стълбите чувам особен звук а със него видях някаква оранжева светлина сякаш изгаря крушка но нямаше как да има изгоряла крушка защото само уличната крушка светеше и ако наистина беше изгоряла щях да забележа и да не чуя този звук близо до мен а щях да го чуя от лявата страна на ухото си а пък днес 12 месец 12 декември 2011 ми се случи нещо много странно значи както съм си сложил слушалките и не си слушам никаква музика и човека които излезе от стаята които е отговорен за библиотеката и там нямаше никои другиго и има много компютри около 4 и изведнъж чувам някакъв шум ама стаята не е чак толкова малка но е малка след малко чувам пак някакъв особен шум и няма как да е от печката която просто си гори дори когато чух тези два особени шумове видях печката за да видя да ли се е преместило дървото или нещо подобно не беше се преместило погледнах наоколо да видя да ли от компютрите всички бяха изключени и няма как да е от моя компютър защото шумовете ги чух отзад зад гърба ми и така пък вечерта на 5 януари 2012 ми се случи нещо донякъде необяснимо така значи аз още не бях заспал и по едно време чувам някакъв глас но отдолу под леглото ми има мъза и точно от там чух тези гласове шептяха тихо много добре ги чух и съм забелязал че нещата тези паранормалните повечето от тях ми се случват в къщи или близо до дома ни така станах на петнаиси години но ми се случи нещо което доказва съществуването на духове така така аз имам програма която се нарича Xparanormal Detector детектор за засичане на души и духове пригответе се така една вечер нали аз бях вътре у дома и съм включил тази програма и изведнъж чувам едни кучета които лаят до нас само след половин секунда програмата регистрира дух които е близо до нашата къща свършва процеса на засичане и кучетата спират да лаят съществуват ако не вярвате не вярваите но тук съм описал неща в които повечето хора не вярват а между другото за тези хора които не знаят кучетата и други животни имат силно развито чувство за усет на такива работи призрацци опасности и така подобно вторият ми случаи на паранормална активност сега когато съм на 15 днес точно по това време 17 и нещо татко ми казва да проверя колко е часа и виждам двете стрелки че са на едно и също място но са надолу близо до пет и двете стрелки и после когато баща ми вижда колко е часа за да бъде сигурен показваше 5:10 говоря стрелките на един обикновен часовник за толкова кратко време всеки знае че стрелките не могат така бързо да се преместят освен ако часовника не е развален
    ИСТОРИЯ 6


    здравеите отново АКО УМРЕТЕ ОТ СТРАХ НЕ ОТГОВАРЯМ една нощ на септемврииския студ 1996 детектив митрофанов разследва убииство свързано със една от най големите загадки да разбере дали във дяволското гробище до чикаго уелс има нещо отива и чува глас АЗ СЪМ ДЯВОЛА А ТИ СИ МОЯТА……………..к к к какво беше това изплашен тои хукнал извън гробището отишъл в офиса си било 2:00 часа полунощ страха отново го сграбчил за връта сякаш искал да му напомни че си безсилен пред висшите сили и казал на своите колеги започнал да разказва че чул някакви гласове в гробището когато отивал преди малко дори и ги събудил за да им разкажи за това не мърдаите от екрана още не съм свършил колегите му не му повярва ли в същата нощ детектив митрофанов отишъл да пие вода но бил заспал от голяма умора в стола и какво да види видял двамата си колеги мъртви единия бил със главата надолу а краката му били изядени а другият му колега бил със обезглавена глава а през гърба му се виждало гръбначния стълб ПЪРВА ЧАСТ
    ВТОРА ЧАСТ Сутринта детектив митрофанов се обадил на шефа и започнал да говори така тревожно че целия той бил като трептящо есенно листо преди да падне на земята и шефа му не можал да повярва защото убииството съвпадало точно със убиството на двама бивши полицаи от воената флота ужасният шум на лампата безпокоел детектив митрофанов все едно му казвал доидох за теб но това не било всичкодетектива се почувствал много уморен след случилото се затова решил да каже да доиде на шефа си тои дошъл и космите на ръцете му така се вдигнали нагоре че дори не успял да си доизпуши цигаратаТРЕТА ЧАСТ и казал какво се е случило тук детектив митрофанов казал щях точно това да ви питам но виж само единия е е е това не е истина не е истина ти си ги убил не казал детектив митрофанов и тъи като шефа вярвал много на своя най добър детектив решил да направи разследване около гробището за да види да ли няма някакви стъпки от странно същество отишли двама от полицаи в гробището но когато отишли видели стъпки непознати до сега и двамата се зачудили какво е това но ужаса не спира дотук малко по късно 12:30 обедно време един човек минавал покраи гробището и видял двмата полицаи да лежат на земята със извадени крака и главите им били все едно като сякаш някои ги е отрязал и ги е захвърлил краи един гроб името на надгробната плоча било амитус човек живял тук в началото на 85 пета и починал 1995 поради неизяснени причини било съобщено на детектив митрофанов че двамата полицаи които отишли да проверят гробището са убити детектив митрофанов разбрал че за това има таинствена сила но каква била дали полтаргаист или дух демон следва да разберем детектив митрофанов решил да каже на собствениците да затворят гробището но те него направили тъи като със отиването си там и те били брутално убити а шефат на гробището пък бил наи жестоко убит бил със главата напред в компютъра и цялата му глава била черна детектив митрофанов казал господи какво става тук със течение на времето мистериозните убиства в чикаго уелс станали повече за това детектив митрофанов решил да вземе кръст със себе си и да отиде в гробището към 23:30 и видял главата на един от полицаите и видял върху надгробната плоча името амитус и се сетил кои е той преди не се сетил но сега разбрал това е един от най лошите хора такива хора се раждат само веднъж на няколко години знаел това защото усещал нещо което му казвало че е лош този човек след това решил да напусне гробището но преди да излезе от вратата тя се затръшнала изведнъж детектива се опитал да я отвори но не можал появил се амитус свиреп и хищен както когато бил жив и казал НИКЪДЕ НЯМА ДА ХОДИШ ТИ ТРЯБВА ДА УМРЕШ и духа се засилил срещу него но на секундата нашия детектив се сетил да изваде кръста и да му каже не ти трябва да умреш а не аз след това призрака изчезнал детектив митрофанов успял да се спаси и казал на шефа си какво се е случило и не можал да повярва след няколко часа към 3:15 започнало ужасяващото започнали хиляди обаждания от чикаго уелс за какви ли не работи страшни привидения мъртви хора скелети и черепи на хора умрели от преди чикаго бил изправен пред истински сатанински армагедон крещяли навсякъде хора вижда ли се огнени къщи а от небето започнало да пада дъжд от кръв ии луната станала червена градушка от кости и черва падали от небето след това детектив митрофанов и шефа им решили четвърта частче това е можеби края на чикаго ако ли и на света за това се обадили на експерти по свръхявления и им казали че това нещо за което говорят е нещо невиждано досега в парапсихологията за товате им казали да отидат на мястото на биолокацията едва неизбити от съществата те видяли че всички надгробни плочи са извадени били във сериозна паника но бързо се свестили тъи като градът бил в огромна опасност направили така че сложи ли надгробната плоча на амитус но нищо не станало на сутринта всичко било отихнало сградите били полуразрушени навсякъде имало кръв но още не се въстановили и вечерта пак започнал хауса 20:40 детектив митрофанов бил в бибилиотеката и тъкмо търсил как да спре този демон когато намерил информация за амитус тои е бил един от най ужасяващите демони които можели всичко да предизвикат масов хаус и какви ли още не ужасии отдолу пишело как могат да го убият ако имат книгата на безсмъртните и кажат на всички хора да вярват че книгата ще ги спаси ще се случи наи отдолу пишело и посланието на матеи към галатияните (ИДЕТЕ И РАЗПРЪСНЕТЕ ВЯРАТА СИ СРЕД НЕВЯРВАЩИТЕ ХОРА ОСТАНАЛИ НА ТОЗИ СВЯТ за щастие тои знаел много добре къде е книгата в музея бързо отишал там и казал на охраната че му трябва книгата на безсмъртните тои я взел но миг след като напуснал музея книгата сякаш му се изплъзвала от ръцете появил се пак този полтаргаист и му казал че няма да го унищожи толкова лесно колкото си е мислил но детектив миторфанов извадил кръста и казал даи ми книгата или ще съжаляваш но призрака не се уплашил от кръста и му казал МОЯТА СИЛА Е БЕЗГРАНИЧНА С НИЩО НЕ МОЖЕШ ДА МЕ НАДВИЕШ нима казал детектив митрофанов да духът се засилил към него но неуцелил от гняв дори изпуснал книгата защото пак се стрелнал към нашия детектив тои бързо се опитал да вземе книгата но духът мупопречил изведнъж когато духът точно щял да вземе книгата се появил шефът които имал лъч с които за малко обезвредил духа или демона все тая шефът веднага привлякал вниманието на призрака защото призрака искал само да убива шефа бягал със всички сили детектив миторфанов взеул книгата и казал това е твоя краи сега умри тои разгърнал книгата и оттам се показала невероятна светлина която засмукала демона когато го заключил не знаел какво да прави с кинигата и шефа му казал че ако унищожи книгата то и духът и демоните ще умрат заедно с книгата детектив митрофанов със шефа си отишли да изхвърлят книгата надалече и се строшила е поне направихме еден невероятен добър случаи да вървим да пием кафе

    ИСТОРИЯ 7

    илиян митрофанов представя

    къщата на смъртта

    имало едно време едни хора които построили къща и заживяли там не след дълго много от членовете на къщата изчезвали без следа вечерта бащата излязал навънка нещо го събудило и какво да види съпругата му лежи на един пън разрязана на две през кръста след това тои чул глас които му казал МАХАИ СЕ а тои използвал своите сили за да унищожи духа казал му думите Прах при прахта,

    дух при духа.

    Неговата душа вземете,

    това зло изгонете.

    ИСТОРИЯ 8

    Кратка история за смъртта петък вечер било Радослав не можел да спи имал чувството че нещо го наблюдава когато отзад зад себе си чул някакви тихи стъпки шумът се увеличавал сякаш нещо идвало към него когато се обърнал само се чул силен мъжки писък ААААААААААААААААА а на сутринта апартамента на Радослав бил разхвърлян съседката дошла и видяла Радослав да лежи на пода със разхвърляно месо навсякъде очите му извадени а краката му били като две дръжки на два чадъра съседката извикала веднага полиция те изследвали трупа но върху него нямало нищо нито следи от пръсти от нож от пистолет или от каквото и да е било сякаш от само себе си се раздробил на другия ден криминалист Джоунс Патрйк бил намерен мъртъв събота вечер кошмарът на смъртта продължил цели хора затворници били намерени мъртви без следа от каквото ида е било така че от мен запомнете че когато дойде смъртта единствения изход е самата



    ИСТОРИЯ 9

    Психо ум

    Така в една къща живяло едно семейство със двете си малки деца едното на 8 а другото на 10 една вечер едно от детето не може да заспи и след това обикаля навсякъде из къщата но не го хващало сън на сутринта родители те му го попитали защо цяла нощ не е спало то им казало че не му се спяло и е разбираемо за малко дете но на следващата вечер това се повторило този път детето започнало да си къса възглавницата и да казва мразя те мразя те така продължавало дни родители му го завели на Психолог когато отишло влезли в кабинета и останало само момичето и психолога той я попитал защо не спи по цели нощи тя му отговорила той иска така тои му казал кои е този тои създанието кое създание изведнъж психолога погледнал момичето в очите и видял как след минута е на земята момичето грачело като чудовище и го драскала и го хапела родителите чули това веднага влезли вътре и видели как момичето го хапи по гушата те веднага го разтървали но тогава то се обърнало им казало оставате ме крушката на кабинета дори се счупила и се разпукали стените така след 2 часа детето дошло на себе си но се чувствало толкова уморено че веднага заспало на сутринта към 8 се събудило взело нож и убило 8 годишното си братче след това избягало от къщи и отишло в една барака там живяло израстнало и станало голямо момиче започнало да убива и да измъчва хората по най бруталния начин горял ги със горелка бесело ги им набивал нож в главите всякакви психопатски работи но се намерил един човек които разбрал за това отишал при нея и се опитал да я успокои хипнотизирал я но хипнозата се объркала и сега съответния човек бил станал психо убиец момичето се върнало в къщи и всичко се оправило но този човек тои започнал да убива заразата се разпространявала и никои не можел дая спре рано или късно тази новина стигнала до военните и взели мерки решили да убият съответнат заразен убили го но след дни намерили леитананта на флотата със наполовина извадена глава затова решили да изолират този град от света защото тази болест била по опасна от всяка друга дори и от СПИН и го взривили града от тогава всеки знае че тази болест не трябва никога повече да се създава унищожили дори оригиналната рецепта за създаването на тази болест



    ИСТОРИЯ 10



    510

    БЛИЗО ГОДИНИ НАРЕД УЧИЛИЩЕ В СЪЕДИНЕНИТЕ ЩАТИ РАБОТИ НОРМАЛНО УЧИЛИЩЕТО РАЗПОЛАГА С ВСИЧКО ОТ КАКВОТО СЕ НУЖДАЯТ МЛАДИТЕ УЧЕНИЦИ НО В ОБЩЕЖИТИЕТО НА УЧИЛИЩЕТО КОЕТО БИЛО 7 ЕТАЖА В СТАЯ 510 ДОШЛИ НОВИ СЪКВАРТИРАНТИ НЯКОИ ОТ УЧИТЕЛИТЕ НА ЕТАЖА КАЗАЛИ ЧЕ С ТЯХНОТО ПРИСТИГАНЕ ЗАПОЧНАЛИ ДА СЕ СЛУЧВАТ СТРАННИ И НЕОБРАТИМИ РАБОТИ НА ПЪРВАТА ВЕЧЕР ЗАПОЧНАЛА КРУШКАТА В тяхната стая да примигва а след това се спукала вероятно от голямото напрежение под която била подложена най странни неща се случвали около един тинейджър всяка вечер седял срещу огледалото със стол и търсел уаифаи на сутринта учителите се запитали защо по огледалото има следи сякаш от върколак а на стълбите намерили голям нокът голям почти колкото една длан след като този въпросен ученик се върнал тъй като възпитателя отишъл на проверка видял как от краката на ученика излизат нещо като огнени следи а вечерта на 18 ти след заспиване той станал и отишъл да стои в хола стоял там един час след това видял как в огледалото се показва ръка и го засмуква след това никои не знае къде е някои мислят че със изчезването му кошмарът започнал първо на вратата на стая 510 не пишело 510 малка а пишело фатално число 510 и имало страшно много кръв на вратата а когато днес влезеш вътре можеш да видиш как стаите имат белези от страшните събития които се случили в стаята от тогава никои не стъпва там защото се говори че всеки които се премести в тази стая ще изпита вечни мъки и ще приживе най големите си кошмари така станало с едни млади момичета които не вярвали на легендата и пренощували една вечер там но на сутринта при събуждането им възпитател видял как главите на двете момичета са като препечени на скара а тялото им намушкано с брадва краката от капачката надолу ги нямало а ръцете им били толкова изсъхнали че се разложили



    ИСТАОРИЯ 11

    Смъртоносен Телефон

    В един дом имало много роднини които със децата си постоянно се събирали в тази къща всяка Коледа но един ден една Коледа те отишли в тази къща отново да празнуват по едно време звъннал телефона вдигнал най младото момче и когато вдигнал на телефона се чул глас които казал умираш тук тук черепа ти ще бъде на палачинка след секунди се чуло само звук от електричество а когато всички видели момчето било със преизгорял череп тази Коледа се превърнала в най черните от всички решили повече да не празнуват в тази къща семеините си събирания но когато решили да излязат от изхода се озовали във второ помещение с една дума не може ли да се измъкнат през ноща към 1:40 се звъннал телефона събудил се един човек които спял близо до него вдигнал и чул пак този глас които му казал умри тук разчлени се сега на сутринта се събудили всички и видели човека на две всички вътрешности му се виждали затова те решили че е време да се измъкнат наистина от тук взели по пет брадви за всеки опитали се да разрушат вратата за да се измъкнат но попадали в непрестанни коридори и се лутали с дни една нощ къщата се се запалила и голямата къща изгоряла заедно с всички хора вътре които не могли да се измъкнат единствено непокътнат останал телефона и днес минеш ли около изгорената сграда и чуеш ли телефона да звънни не вдигай защото може ти да си следващия в списъка с жертви на СМЪРТОНОСНИЯ ТЕЛЕФОН


    ИСТОРИЯ 12



    Нощен Кошмар

    сега ще ви разкажа история която потвърждава факта че страхът от тъмното е най непридвидимата опасност

    Историята ми ще започне в една изоставена къща с духове 5 изследователи на паранормалното отиват там защото от години се въртяли слухове че тази къща поглъща всеки които мине от там или го убива така те отишли при един от хората които били свидетели на това те им казали че тази къща ще те направи на луд разказали им че веднъж този човек минавал със свои приятели там когато чул лек бриз а след това приятели те му изчезнали а след това видял как пред него стои черна сянка и избягал от тогава това е най яркия му спомен те решили да си опитат късмета но той ги предупредил че това не е шега но те влезли вечерта към 00:00 когато влезли видели че стола се мести и го снимали тогава отишли малко по надолу когато чули тежък звук сякаш от въздишка умножена по 10 а след това продължили да снимат но един от тях изчезнал след това видели как нещо докосва един от изследователите по рамото и изследователя припаднал това не било нищо решили да се измъкнат но вратата на къщата се затворила под нусовете им разделили се на групи за да открият какво причинява това но било голяма грешка една от изследователката изведнъж почувствала някакво страшно присъствие и видяла как на стената се изписва смъртта е близо тя се оплашила и започнала да бяга когато се спънала и нещо я захапало толкова силно за главата че и се виждал мозъка а след малко останали само 3 души опитвали се по каквили начини да се измъкнат от голямата къща но не можели влезли в една стая и решили да поспят тогава след като се събудили видели как едни големи кървави ръце искат да ги сграбчат и да ги убият тогава се появила голяма мъгла в която се изгубили другите два изследователи и тои се зачудил какво става тук по едно време започнал на изследователя да му се привиждат страховити сенки накрая видял как една голяма мъгла идва към него той започнал да бяга но праед лицето му се появило страховито лице цялото в кръв и със бели очи което му казало ти си следващия в следващия момент лицето си отворило голямата оста и започнало да яде бавно по малко човека но това било просто сън когато се събудил виждал на всякъде ръце и страшни духове той веднага побягнал където му видят очите и си помислил че другите от екипа му може да са живи но не познал тои ги викал но никой не се обаждал след малко видял отново този призрак от съня си който със закачена кука на ръката си му извадил главата отрязал му краката а на стомаха написал със кървави букви смъртта е тук човека умрял от тогава никои не влиза в сградата от тази случка един ден няколко деца посмяли да влязат там и родители те им никога повече не ги видели


    ИСТОРИЯ 13



    Наркоманите от Сградата

    Едно Малко и Хубаво селце имало няколко наркомани които постоянно добявали към бандата си нови хора деца тинеиджъри те отишли във своята сграда която им била дом изоставена изпотошрена и легнали но само един от бандата не можел да заспи имал усещането че нещо го наблюдава обърнал се и видял ярка светлина от небето приличало на светлина на Нло изведнъж затворил очи и се озовал на някакво място навсякъде било много светло и тогава понеже той бил легнал на едно легло видял от дясната му страна някакъв движешт се кръг които идел към него и му казал ние идем при вас избрах ме вас след това той видял как всичко се разцепва и потъва в страховита тъмнина и падал на долу когато се озовал на земята уплашил се много и си легнал на сутринта останалите го питали на покрива на изоставената сграда какво е това сякаш огромен кръг бил направил така че покрива да е почернял те си мисли че може ли снощи са пушили повече отколкото трябва а на следващата вечер видяли как стената се покрива със червени кървави вени и тогава започнала агонията започнали да се карат какво е това и убили този които бил видял всичко това извадили му главата и му сложили отгоре върху челото горящ нож които направо му изгорил челото така продължавало седмици наред този които го убил имал подобни случки като неговите накрая една нощ докато се чудели какво видяли видяли как се завихря голям вятър и видели как ярка светлина каца върху повърхността тогава всички се почувствали много зле и припаднали всички тогава светлината ги взела и всички били на отделени легла когато видяли че са завързани и видели страховити същества със лице като на най страховитото същество на планетата те започнали от страх да викат отгоре имало нещо като крушка или 2 или повече крушки долепени от двете си страни и имало уреди изведнъж започнали да им отварят устата им сложили нещо като електрическа пръчка когато усетили силен ток а след това започнали да ги изтезават още повече пробивали им мозъците махали им кожата от тялото те викали като полудели от смърт но никой не ги чул когато съществата разбрали какви са тези точно извадили им мозъците разчленили ги и ги им извадил вътрешностите отрязали им езиците и накрая ги разсякали на малки парчета крака всичко било на земята от и сега когато отидиш в сградата на тези наркомани и видиш ли тази светлина бягай бягай и не се обръщаи назад



    ИСТОРИЯ 14



    Вампир ски Изчадия

    Тази вечер Не Искам да Спите Защото Историята Няма Да ви накара Да Заспите От С т Р А Х

    В Едно бизнес шоу имало двама репортери всяка вечер водили репортажи един ден се наложило да направят репортаж за намерени вампир ски кости в замък в Пенсилвания репортера влязъл вътре още с влизането оператора не се чувствал добре усещал че някой го наблюдава и го побили тръпки след малко репортерката му казала какво има той казал искам да се махна от тук тя му казала от какво се страхуваш той погледнал към нея камерата уловила нещо ужасяващо той видял как репортерката се превръща в огнен демон той викал но след малко оператора развъртял главата си и видял че репортерката стояла до него и го чакала да се съвземе дори и тя не знаела какво става така и не направили репортажа но материала бил изпратен в новинарския център там прегледали записа и казали на оператора какво се случи защо стана така и самия оператор не знае как камерата го е заснела тъй като той е имал нещо подобно като халюцинации те били напълно уволнени защото не можели да направят репортаж накрая нещо в очите на репортерката като искра видели как репортерката му казва TEKUKACHIRI Което на японски значело смърт шефа на фирмата замръзнал от страх а тя седнала н
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.13 08:30#2Gospojica Miteva Gospojica Miteva НовакРегистрация: 27.02.13Град: Стара ЗагораОтговори: 9от: Историите на Илиян Митрофанов (Разкази измислени) Аууу! Ужас! Никакви , никакви . ! Или ? И пряката реч не е отделена. Идейте ти са хубави, но погледни колко скучно с правописни грешки и други неща. Ужас! ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 10:43#3МаркизатаМаркизатаНовакРегистрация: 08.05.13Град: СофияОтговори: 43от: Историите на Илиян Митрофанов (Разкази измислени)илияне/митрича ти си нешлифован диамант! само трябва да покажеш тия истории на госпожата си по БГ ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest