Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Нещо ме докосна след смъртта на прадядо ми

Нещо ме докосна след смъртта на прадядо ми

  • 03.01.11 09:02#1malwiimalwiiНовакРегистрация: Град: МонтанаОтговори: -Нещо ме докосна след смъртта на прадядо миОх. пра дядо ми почина на скоро, всички плакахме защото беше много добър човек!!

    Сутринта на 02.01.2011 отидох до огледалото в коридора и чух как мама говореше с някой и изведнъж като затвори се разплака и спомена, че е починал. На мен ми стана някакво гадно, нищо че го виждах рядко. Разплаках се и за да не ме усетят отидох в банята там едновременно плачех и си миех лицето, обаче изведнъж нещо ме докосна по рамото и аз се обърнах. Нищо не съзрях. Стресирах се леко, но после ми мина и го забравих. Някъде на обяд исках да се уверя дали това е истина и попитах майка ми и тя ми каза, че тази сутрин си е отишъл. Нищо, че сутринта се сринах от рев, но явно имах още сълзи и пак започнах.

    Седнах на стола, при компютъра. Едвам си отварях очите от сълзи и нещо ме подбутна и ми разроши косата, а сега докато пиша усещам нечие присъствие . Ако някой знае за какво е всичко това, нека сподели. Моля
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.11 02:14#2AiselAiselНовакРегистрация: 03.01.11Град: -Отговори: 3от: Нещо ме докосна след смъртта на прадядо миХмм, странно...
    Когато моят дядо почина преди две години - на 29.12.2008 г. два пъти чух от другата стая някакъв шум, все едно найлонова чанта пълна с багаж пада от високо - и двата пъти отидох да проверя, но всичко си беше на мястото... А няколко дена след това отидох до тоалетната, беше около 7-8 вечерта, тоалетната ни е вънка и понеже ме беше страх бързах... Точно няколко секунди преди да излезна чух стъпки по двора и си помислих, че е съседката, понеже стъпките бяха бавни, като на възрастен човек, а тя е възрастна. Излезнах, огледах се, нямаше никой. Ако беше съседката щеше да ми отговори, защото я повиках по име, но няма как да се изпари за няколко секунди, а и не чух вратата й да се отваря... Изтичах вътре със скоростта на светлината след това не излизах сама даже и до тоалетната...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.11 06:13#3анетаанетаНовакРегистрация: Град: -Отговори: 14от: Нещо ме докосна след смъртта на прадядо миИ на мен ми се е случвало подобно нещо. Беше много зловещо. Това продължи да четиридесет и изчезна.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.11 12:41#4ifkaaa.23ifkaaa.23НовакРегистрация: 20.04.11Град: -Отговори: 4от: Нещо ме докосна след смъртта на прадядо миЗдравейте! Искам и аз да споделя какво ми се случи. Баба ми почина наскоро. Няколко дена след погребението както седяхме в кухнята и телевизора се пусна сам. Дядо ми помисли, че без да искаме сме натиснали дистанционното. Пробвахме 2-3 пъти, но не се стана. Предната вечер се бяхме събрали с приятели и както си говорихме за нея токът спря и след 3-4 минути дойде отново. Денят след погребението започнахме да разчистваме и спряхме да си починем, направихме си по 1 кафе и както си го пиехме от някъде дойде една муха. Странното в този случай беше, че тази муха беше много културна. Обикаляше покрай нас и можехме спокойно да я убием. Излязохме от стаята и след малко се върнах да взема нещо, а мухата седеше в/у чашата ми с кафе.(Баба ми много обичаше да пие кафе)А последното нещо, което ми се случи:в стаята където спя до главата ми има ракла, а на нея има една ваза. 3 години от както е там тая ваза не е падала нито веднъж. Преди 2 дена в момента, в който си легнах и вазата се обърна и щеше да падне добре, че беше приятелят ми да я хване. Лично според мен има нещо. Мисля, че душата на баба ми е още покрай нас, но не мога да си обясня едно нещо, защо не съм я сънувала ? Казаха ми, че сълзите, ако ми били паднели на ковчега нямало да я сънувам.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.11 06:07#5BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Нещо ме докосна след смъртта на прадядо миЕеее. Това е бил той, искал е да се увери, че си добре и все още те пази, късметлийка има кой да те пази. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.11 06:07#6BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Нещо ме докосна след смъртта на прадядо миСтранно, моите дядовци са починали и не съм ги познавала. Единят почина когато бях на 3 год, а др. почина 2007 год. а пра баба ми 2010 г. И никакво присъствие или сън, може би защото не съм ги познавала, не знам или пък защото съм малка, само на 14, не знам.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.12 06:35#7АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Нещо ме докосна след смъртта на прадядо миПри мен баба ми почина преди 3 години, но още ме е страх и усещам присъствие доста често, особено в стаи , където има огледала.Аз я сънувам много често и понякога мн. ме притеснява този факт. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.12 04:08#8анетаанетаНовакРегистрация: Град: -Отговори: 14от: Нещо ме докосна след смъртта на прадядо миНе се притеснявайте и моят дядо ме галеше по бузите, но пак повтарям до 40 -я ден от смъртта на Вашия дядо ще изчезне!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest