Вярвате ли в духове?

  • 27.03.13 09:30#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Вярвате ли в духове?Мното хора НЕ знаят,че има духове..и много малко хора ги виждат,аз съм една от тях кажете ми какво да направя да спре всичко това.. не искам вече да виждам странни неща нито пък да чувам.. ако мога да го спра някак си ми кажете.. Който не вярва в духове нека не пише...защотото не ми се обяснява,нещо толкова елементарно който може да каже нещо нека го каже..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.13 12:04#2ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Вярвате ли в духове?Здравей! Звучиш ми доста паникьосана и изнервена, а не трябва! Спокойно! Искам да ти кажа,че и на мен ми се случват такива неща (и то от ранни детски години), но го приемам като дарба, просто защото е такова! От известно време вече можем и да си "говорим", за което още повече се радвам. Можеш да научиш много неща от тях, също могат и да ти помагат в трудни моменти. За това не си пожелавай да изчезнат, най-малкото това, че ги виждаш и идват при теб значи нещо и има защо да е така. Е да ... има и някакви страшни, грозни и недобронамерени, които в първия момент ме плашат до смърт, но просто ги моля да си тръгнат като не показвам страх и всичко е наред! Не се страхувай, няма да ти навредят! :y: Надявам се да съм помогнала! Мисля, че бихме могли да си помогнем с размяна на инфо и опит, така че ще се радвам да пишеш! ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.13 11:29#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Вярвате ли в духове?По-подробно може ли ? ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 10:47#4МаркизатаМаркизатаНовакРегистрация: 08.05.13Град: СофияОтговори: 43от: Вярвате ли в духове?звучи ми сякаш си измисляш но ако наистина ги ... яко :д ако можеше и аз да ги виждам... :д та могат да ти помогнат в часа по история :дОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 06:15#5Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Вярвате ли в духове?Духовете горкичките как са те намерили.Не знаех че в лудницата ги има.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest