Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Необясними неща се случват с мен

Необясними неща се случват с мен

  • 27.03.13 09:10#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Необясними неща се случват с менИстината е,че много не обясними неща се случват с мен.
    Почти всеки ден се случва по-нещо ако не е почти всеки е през ден през два, но все нещо се случва..дали ще видя нещо дали ще чуя,обаче другите не го чуват.

    Ето ви пресен пример..

    Значи вървим към училище аз и една приятелка .. и както си вървим чувам страшно ръмжене ,до нас близо.. и проблема е там,че и кучета нямаше. И като изръмжа тва нещо я питам "Иле,чу ли това"? тя учудено отвръща с НЕ и стигнах до извода,че има неща които чувам а другите не.

    Моля ви..всеки от вас да поставя мнението си.. и моля ви без обиди,не ви лъжа казвам ви истината
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.13 01:06#2Я.Я.Я.Я.НовакРегистрация: 28.03.13Град: -Отговори: 3от: Необясними неща се случват с менСпокойно. Много си си добре. Аз преди време виждах силуета на починал съсед. Споделих със съпругата му след около 2 години, за да й се оталожи малко мъката и тя потвърди, че не само аз го виждам. Виждали са го и други съседи в квартала, а също и негови колеги около проектантска ( защото беше строителен инженер ). Лично аз имам доста лични пророчески сънища с дядо ми ( татковия починал през 1992 година баща ). Виждах го и го чувах в сънищата си, но това е друга тема.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.13 07:01#3НияНияНовакРегистрация: 26.02.13Град: -Отговори: 11от: Необясними неща се случват с менНай - вероятно имаш дарбата да говориш с духове. Може това ръмжене, което си чула да е било на някое наскоро починало куче. Не е лоша тази дарба, даже напротив, тя е супер! Повярвай, всичко ще е наред. Не се плаши! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 30.03.13 08:04#4kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Необясними неща се случват с менДа ,не се плаши всичко е супер.Сигорно са били хрътките на ада от Супернейчъръл,няма да се притесняваш.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.13 03:21#5Георги ХогартГеорги ХогартНовакРегистрация: 06.04.13Град: -Отговори: 3от: Необясними неща се случват с менДе и аз да имах подобни способности -,-'ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 09:46#6alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: Необясними неща се случват с менМисля ,че демоните са те набелязали като жертва.Отиди на високо място където е тихо и красиво,където хора рядко минават,падни на колене разтвори ръце и гледай към небето ето какво да кабеш след като го изречеш с твои думи продължи думи идващи от сърцето ти.....Господи татко небесни ето боже милостиви демони върват подир мен чувам ги,моляте Господи небесни татко прогониги от мент.Теб обичам теб се кланням на теб клетвата си за вярност давам отричам се от демони и всиччки зли сили .Господи моляте напълни душатами с светлина пазиме щото искамм твоя път да вървя прати ми на помощ всички демо укротители моляте татко моляте.....Запишисиго и го научи добре такачче когато го казваш да бъде от сърце.И продължи с свои думи и сетне и за вбъдеще всеки ден ще се молиш и мислиш за Бог.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest