Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Какво е любов?

Какво е любов?

  • 25.03.13 08:28#1Beverly Beverly НовакРегистрация: 17.02.13Град: СофияОтговори: 5Какво е любов?Тази тема е отворена и искам всеки да каже по нещичко за любовта ... И какво означава любовта за самите вас ?!?!?! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.13 04:01#2ВикторияВикторияНовакРегистрация: 17.03.13Град: СофияОтговори: 15от: Какво е любов?Любовта е силата, която ни кара да правим невъзможното.
    Например точно любовта е нещото, което ме кара да се усмеля да пиша и да споделя мнение
    Тя е светлина и топлина.. Вяра и надежда, когато всичко друго си е тръгнало.
    Любовта е единствената, която остава с нас, когато всичко друго ни изоставя. Любовта е тази, която ни крепи когато сме сами.
    Любовта не е само между двата пола... тя е свързана с всичко и с всекиго. Да пазиш дори и буболечките, стръкчето трева, да си състрадателен и съпричастен към хората.
    Любовта е нещо, което не се вижда.
    Любовта се чувства. Затова никой не може да ти я отнеме.
    Без любов светът нямаше да е същият, тя е живототворящата сила :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.13 08:54#3Beverly Beverly НовакРегистрация: 17.02.13Град: СофияОтговори: 5от: Какво е любов?Наистина ... Прекрасно казано !!! ❤❤❤ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.13 09:37#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Какво е любов?за мен лично тя е смисълът на живота ми.хубаво е да бъдеш обичан и да бъдеш значим за някой.не бих могла да обичам някой който се подиграва с чувствата ми. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.13 12:28#5MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Какво е любов?vikii99 :Любовта е силата, която ни кара да правим невъзможното.
    Например точно любовта е нещото, което ме кара да се усмеля да пиша и да споделя мнение
    Тя е светлина и топлина.. Вяра и надежда, когато всичко друго си е тръгнало.
    Любовта е единствената, която остава с нас, когато всичко друго ни изоставя. Любовта е тази, която ни крепи когато сме сами.
    Любовта не е само между двата пола... тя е свързана с всичко и с всекиго. Да пазиш дори и буболечките, стръкчето трева, да си състрадателен и съпричастен към хората.
    Любовта е нещо, което не се вижда.
    Любовта се чувства. Затова никой не може да ти я отнеме.
    Без любов светът нямаше да е същият, тя е живототворящата сила :blush:

    Много точно казано, но за съжаление властват в този свят емоциите от другата противоположност.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.13 04:19#6888Димитър888888Димитър888НовакРегистрация: 23.05.13Град: -Отговори: 74от: Какво е любов?ЛЮБОВТА е чувството, което те кара да станеш в 2 часа през нощта, рискувайки живота си, за да спасиш някой, който е сгазил лука, но много държиш на него!ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.13 09:02#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Какво е любов?само ще кажа че това което е написал Димитър е абсолютно вярно.ето ти доказателство за любов.любовта трябва да се доказва.другото е само празни приказки.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.13 01:54#8Просто ЧовекПросто ЧовекНовакРегистрация: 31.08.13Град: Стара ЗагораОтговори: 4от: Какво е любов?Аз си обяснявам любовта по по-различен начин.

    Любовта е квантовата връзка между два съвршени атома. Тя е силата която събира, която разделя и която те прави щастлив/а.
    Тя те кара да правиш неща които по принцип не би направил/а. Любовта е най-големият наркотик. Доставя ти най-хубавото чувство и спирането доставя най-огромната болка. Да намериш истинската любов е като божи дар.

    Не съм много добър в поезията. :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.13 07:17#9Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Какво е любов?Любовта е щастието.
    Смисъла на живота ти.
    Здраве.
    Спокойствие.
    Муза.
    Пълноценност.
    Незаменима е(например за пари, не)
    Понякога те кара да рискуваш(за добри неща)
    Кара те да си по-добър.
    По-самостоятелен(само с половинката си)
    Отговорен.
    Понякога любовта те ара да вършиш какви ли не неща(хубави)
    Любовта прави всеки ден от живота ти хубав.
    Дано всеки намери подходящия партньор и да има повече любов на света.)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.14 08:40#10viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: Какво е любов?"любовта е да дадеш шанса на някой да разбие сърцето ти без той да го разбира" това е най-лошия вариянт иначе според мен любовта е твоята битка в живота, тя ти бава възможноста да се бориш за нещо което обичаш и ти дава възножност да бъдеш нараненОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.14 09:29#11cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Какво е любов?за мен тя е всичко на този святОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest