Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Какво беше това? Защо му отрязах главата?

Какво беше това? Защо му отрязах главата?

  • 21.03.13 03:57#1DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22Какво беше това? Защо му отрязах главата? Здравейте отново. Не знам какво ми става последно време, но явно сънувам сънища с котки. Лично аз имам котка, но не сънувам принципно често. Така... сънувах сън с 2 котки. Имах 2 котенца еднакви. А комшийката дойде до нас и каза " Може ли да ми дадеш главата на котката си, защото брат ми няма с какво да си играе? " Това ме стъписа, но отрязах главата на едната ми котка и и я дадох. :s: ( НИКОГА НЕ БИХ СТОРИЛА ТОВА ) Та консултирах се в съня си с баща ми, а той каза, че ако върнат главата на котката до 3 часа ще успеем да му я наместим. След като му отрязах главата, котето седеше без нея и се мяташе, както петел без глава... и общо взето това беше единия сън. Някой да го тълкува ? МОЛЯ ВИ !?! Имам и още един : аз и мои приятелки бяхме седнали в една градинка и си разхождахме КОТКИТЕ ( не кучета, а котки ). Там видяхме бившия на една моя приятелка, а той също беше с котенце. И тя взе неговото коте, за да се запознае с нейното. Но те не се харесаха и се сдърпаха. А момчето започна да я обижда. След това всичките 4 момичета, които бяхме скочихме и го пребихме ? .. Моля ви, разтълкувайте ми тези 2 съня. Странно е, знам, но ви се моля, ако ще поствате безмислени коментари си задръжте мнението.
    Много благодарности на този, който ми каже какво означава ! :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.13 07:26#2ВикторияВикторияНовакРегистрация: 17.03.13Град: СофияОтговори: 15от: Какво беше това? Защо му отрязах главата? Ти направо ме стъписа с тези сънища, буквално четях с отворена уста
    Та такам, в лек шок съм, но ще се опитам да ги разтълкувам :wink: Сънят ти показва, че правиш прекалено много за другите без дори да се замислиш за себе си. Отрязала си главата на едното си котенце само защото братят на съседката нямал с какво да си играе.. Явно винаги си готова да се жертваш за другите. Сънят ти показва, че прекаляваш с това. Започни да се грижиш за себе си, защото никой друг освен теб не заслужава твоята любов.
    А пък ако не си от тези хора, които винаги помагат на другите, сънят ти показва, че понякога трябва да се правят жертви и няма да загубиш кой знае колко, защото имаш същото котенце. А пък и ако върнат главата до 3 часа ще я наместиш
    Ето и за другия сън...->> в следващия коментар :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.13 09:01#3DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Какво беше това? Защо му отрязах главата? Това е адски вярно :cry: наистина последно време помагам само на останалите, та дори не ми остава време за мен. ;ООО ИЗУМЕНА СЪМ от това, каето каза, но е истина ! Благодаря ти ! :kiss: ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.13 09:53#4ВикторияВикторияНовакРегистрация: 17.03.13Град: СофияОтговори: 15от: Какво беше това? Защо му отрязах главата? Пак заповядай Но се замисли какво правиш за себе си... балансирай даването и получаването :kiss:
    Ааа втория сън, сега съм изморена може би утре
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.03.13 09:17#5DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Какво беше това? Защо му отрязах главата? Мерси. Ще чакам ! :kiss: ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.13 03:20#6ВикторияВикторияНовакРегистрация: 17.03.13Град: СофияОтговори: 15от: Какво беше това? Защо му отрязах главата? Такам...
    Не насилвай нещата!! За каквото и да е. Просто не дей да бързаш. Всичко си идва на мястото с времето :wink:
    Ако бързаш прекалено може да стане нещо неприятно.. :n:
    Спри се за момент, изясни си нещата и тогава продължи
    :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.13 09:17#7DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Какво беше това? Защо му отрязах главата? 10x ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest