Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Периодични едни и същи сънища

Периодични едни и същи сънища

  • 20.03.13 10:32#1Анна ГеноваАнна ГеноваНовакРегистрация: 20.03.13Град: -Отговори: 2Периодични едни и същи сънищаЗдравейте. Пиша тук, за да се консултирам и се надявам да ми помогнете. През определени периоди от време сънувам превозни средства - как се возя в тях или ги гоня да ги хвана (в повечето случаи ги хващам, но някои не).

    Най-често това са влакове, след това самолети и автобуси.
    Друго , което сънувам често, е че съм в училище - и/ли на изпит, седейки на чин/банка.

    Като казвам, че са периодично, на всяка 1-2 седмици, имам такъв сън.

    Гледах в съновника - книга вкъщи, но не си ги обясних добре и ще се радвам, ако някой може да помогне , а също и дали е свързано с това, че в момента преминавам през даден период от живота си, в който ми се налага да науча много уроци?

    Благодаря предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.13 03:04#2ВикторияВикторияНовакРегистрация: 17.03.13Град: СофияОтговори: 15от: Периодични едни и същи сънищаПериодичните сънища имат за цел да ти покажат нещо много важно. И когато го разбереш сънят ще спре да се повтаря.
    Когато изпуснеш превозното средство не идва края на света, нали. Не се притеснявай толкова за малките неща, това само те натоварва излишно.
    Гониш някаква цел. Тревожиш се прекалено. Вглъбил/а си се в даден проблем и трепериш да не сгрешиш.
    Спри се за момент и си изясни нещата. Така периода в който си ще мина доста по леко :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.13 07:23#3iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Периодични едни и същи сънищаще ти отговоря по подробно през почивните дни .Преди 13г аз сънувах подобни сънища.Само да попитам а обувки сънуваш ли?ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.13 10:59#4Анна ГеноваАнна ГеноваНовакРегистрация: 20.03.13Град: -Отговори: 2от: Периодични едни и същи сънищаНе, но снощи пак сънувах училище и че съм там и ме изпитват ... ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.13 10:16#5iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Периодични едни и същи сънищаЗдр. отново , както казах преди 13г и аз сънувах че непрекъснато пътувам.ДА, сънувах се и ученичка и че ме изпитват, но го смятах за нормално защото не беше далечно времето когато приключих университета.В сънищата ми често се виждах как обувам парцаливи обувки.Всичко това започна когато в мен се зароди идеята че повече не мога да живея в България и единственият начин да оцелея е да замина някъде където мога да се реализирам и да живея нормален живот.Вярваш или не една вечер се видях как карам кола (аз по това време нямах шофьорска книжка)и така сякаш съм го правила от години.На другия ден отидох в посолството от където ми потвърдиха че имам разрешително за виза.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.13 12:11#6Анна ГеноваАнна ГеноваНовакРегистрация: 20.03.13Град: -Отговори: 2от: Периодични едни и същи сънищаИ аз междудругото в момента завършвам тук висшето си образование и сериозно обмислям за докторантура в чужбина. Постоянно натам ме тегли , не за цял живот, но отвътре си усещам, че трябва да поживея малко в чужбина и да мина през това. Иначе ръководя 2 организации и си мислех, че сънища са свързани с проблемите в тях.
    А вие след като заминахте в чужбина спряха ли сънищата че пътувате?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.13 03:40#7iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Периодични едни и същи сънищаda ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest