Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Змия ме гонеше :X

Змия ме гонеше :X

  • 16.03.13 09:43#1liubaliubaНовакРегистрация: 16.03.13Град: СливенОтговори: -Змия ме гонеше :XХора мн се извинявам за неспокойството и загубеното време с мен,но санувах змия те ме гонеше.Както си бях е кащи изведнъж излизам и съм в една моя приятелка.Змията се пренася там и учудващо как има още много други змии :s:.Почват да ме гонят и по едно време баща ми идва и ги пади :x:.А след този момент аз го моля да си вземем домашен любимец ЗМИЯ  .Можете ли да си представите под какъв стрес бях.Моля ви ако имате някаква идея за случилото се пишете ми. :cry: :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.13 02:14#2ВикторияВикторияНовакРегистрация: 17.03.13Град: СофияОтговори: 15от: Змия ме гонеше :XТова, че после си искала да си вземеш змия е послание, че хората не са толкова лоши. Ти ги смяташ за змии, но не е така във всеки има нещо добро.
    Сънят ти показва, че си прекалено чувствитерна. Винаги разчиташ на някого да ти помогне. Не винаги ще става така. Понякога може хората "змии" да се обърнат срещу теб и да те нападнат. Не се доверявай с лека ръка. Наскоро си изпатих от това
    Не трябва да се притесняваш толкова. Карай го по-спокойно
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.13 07:07#3Danny RandDanny RandНовакРегистрация: 14.03.13Град: -Отговори: 3от: Змия ме гонеше :XСъвсем не се плаши,змията е символ на интелигентност,талант и красота. За жалост хората мразят змиите,а християните проповядват,че змиите били зли.Изобщо не е така,те са много интелигентни. А и е годината на змията. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest