Видях дух

  • 28.12.10 08:11#1ГаляГаляНовакРегистрация: 28.12.10Град: ВенчанОтговори: 2Видях духБаба ми почина на 14.01.2009г.

    Веднъж като се прибирах, видях на стапалата пред нас една бяла светлинка във въздуха. След няма и 5 секунди тя се превърна в баба ми. Фигурата, която виждах беше, хем бяла, хем прозрачна.

    Аз се оплаших и побягнах. След един час се върнах и на мястото на фигурата имаше бяло листо от липа. Не мога да си го обясня. Никой не ми повярва.

    От тогава всеки месец на 26-та дата сънувам баба си. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.10 05:31#2Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: 20от: Видях духАко виждаш по-често баба си, значи иска да ти каже нещо или да те предупреди за нещо.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.12.10 12:35#3ГаляГаляНовакРегистрация: 28.12.10Град: ВенчанОтговори: 2от: Видях духБлагодаря за подкрепата!!! :blush: :kiss:  :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.11 10:30#4IliqnIliqnНовакРегистрация: 26.11.11Град: -Отговори: 5от: Видях дух...GgiIrRLl... :Баба ми почина на 14.01.2009г.

    Веднъж като се прибирах, видях на стъпалата пред нас една бяла светлинка във въздуха. След няма и 5 секунди тя се превърна в баба ми. Фигурата, която виждах беше, хем бяла, хем прозрачна.

    Аз се уплаших и побягнах. След един час се върнах и на мястото на фигурата имаше бяло листо от липа. Не мога да си го обясня. Никой не ми повярва.

    От тогава всеки месец на 26-та дата сънувам баба си. :cry:

    Аз па видех баба ми Пенка оня ден пред нас беше черна и прозрачна и пикаше на входа :evil: :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.12 12:28#5АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Видях духОх, боже , ти последния, който си писал коментар преди мен, нещо не си наред.
    И така по темата....няма нищо странно.Може би баба ти иска да те вижда по-често или има да ти предаде някакво послание.Съветът ми е да си записваш сънищата с нея.Така ще можеш по-лесно да намериш връзка между тях.Ако все пак не успееш, можеш да побликуваш история и тогава наистина някой ще ти помогне с това.Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest