Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Как да се справя с тях?

Как да се справя с тях?

  • 15.03.13 06:06#1niikii90niikii90НовакРегистрация: 11.05.12Град: БургасОтговори: 2Как да се справя с тях?Как да се справя с едни момичета? Ние сме в един клас и едното момиче харесва едно момче, но той харесва мен .. от както те разбраха за това не спират да се заяждат с мен,да пишат статуси във фейсбук, да ме обиждат и даже да ме кълнат.

    Няколко пъти се опитах да говоря с тях относно този въпрос,но тя винаги казва,че няма проблем с това и продължава да се заяжда на следващия ден.Моля ви кажете ми какво да правя.Работата е там,че те са му много добри приятелки и той се опитва да се раздели между мен и тях.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.13 09:07#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Как да се справя с тях?радвай се на любовта си с него.нали той теб те е избрал?какво те интересуват другите.те просто ревнуват.познато ми е това чувство.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.13 11:55#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Как да се справя с тях?nikii90 :.....да ме обиждат и даже да ме кълнат.
    Това е отвратително, просто ги игнорирай радвай се на щастието си и не се занимавай с тях. Остави ги на се пукат от яд. ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.13 11:58#4victoriavictoriaНовакРегистрация: 13.01.13Град: ПомориеОтговори: 1от: Как да се справя с тях?Отговори на мръсното с мръсно. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 09:42#5мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Как да се справя с тях?Здравейте
    ами говорете с него по този въпрос и както тук обяснявате обяснете и на него нека да го знае и тои. Ако пък вече сте говорили с него и тои знае ситуацията и също не може да се справи с нея, то тогава ги игнорирайте с ирония ги подминавайте, дръжте се със самочувствие нека да си говорят каквото си искат ако чуете клетва пред вас им кажете от твоята уста в пазвата ти. Демек да ти се връща тройно.Успокойте се не се занимавайте с тях зная че е прекалено това което искам и че съветите са едно а реалността друга, но няма начин просто. Друг изход няма освен да не им обръщате внимание и на тях все някои ден ще им омръзне да се занимават с вас. Или има и нещо друго ако някое момче я харесва поне едната насочете вниманието към него така ще забрави за вас. А едната като забрави ще се разтурят и така ще се престане. Успех ви желая.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest