Накратко за вещиците

  • 15.03.13 05:06#1Danny RandDanny RandНовакРегистрация: 14.03.13Град: -Отговори: 3Накратко за вещицитеМного хора бъркат вещиците с или секси,или грози жени. Всъщност,една вещица е нормална жена с високи познания за билките.

    На кратко,магиите от Хари Потър не съществуват,колкото и да ни се иска.

    Но интересно е,че вещиците освен билкарство,могат и да предсказват.Естествено,техните способности са да виждат нещо,но то може да се случи по хиляди начини.

    Това е от мен за вещиците.Малко е кратко,но нямам друго засега. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.13 09:03#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Накратко за вещицитеаз пък мисля че няма нищо хубаво в тях.друг е въпросът за какво са използвали вещерските си познания.за съжаление повечето са го правили за да причинят лошо на хората.на мен лично ми е интересна историята с вещицата от блеър.гледала съм документален филм за нея.найстина има такава жена и тя се казва ели кедуърд.без да заставам на ничия страна от това което съм гледала в филма,децата са я обвинили несправедливо.който знае нещо повече за тази история нека пише.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 10:29#3Danny RandDanny RandНовакРегистрация: 14.03.13Град: -Отговори: 3от: Накратко за вещицитеЗвучи интересно,мерси ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 06:33#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Накратко за вещицитеninna97 :

    На кратко,магиите от Хари Потър не съществуват,колкото и да ни се иска.


    Кой твърди, че съществуват, че да пускаш цяла тема за Хари Потър?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.13 05:28#5inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Накратко за вещицитевещица е синоним на жена правеща магии с лоши или користни цели
    магьосница е жена умееща да прави магии
    а тези ,които правят само добрини с свръхвъзможностите си обикновенно са светици, лечителки и ясновидки/истински/
    натрапването на темата за вещиците по филмите ....хелоин и т.н. сатанински празници са единствено с цел да подготвят слабите и инертни , неоформени съзнания да приемат псевдокултурата ,която постепенно ни се налага от Ариманистическите слуги /на Ариман - Антихриста/ и приемането по лесно на демони и т.н. създания от Ада ,които скоро ще се вселяват в хората особено след чипирането им ...
    и преди да отхвърлите горното като неправдоподобно се замислете какво знаете за чипирането ...за плановете на Русия примерно 2018 да почне да чипира бебета а до 2032 да са чипирани всичките нейни граждани
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 11:01#6МаркизатаМаркизатаНовакРегистрация: 08.05.13Град: СофияОтговори: 43от: Накратко за вещицитеако е вярна това което казваш начи че и аз съм вещица :ддд виждам бъдещето в сънищата си ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest