Кошмарите

  • 08.03.13 08:10#1ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.12.12Град: ТрудОтговори: 13КошмаритеЗдр. Подготвила съм се да говоря за кошмарите....
    Често пъти те са гадни (в главата ни) но често пъти кошмарът е по-кратък от нормален сън...Наспиваме се по добре, но може да се събудим нощем и да не заспим половин -един час.....То води до обратното!На мен често пъти ми стават тези неща :
    -Събуждам се задъхана (все едно съм бягала 200 метра)
    -Мисляси за съня и треперя от ужас (на мен не ми се случват странни неща но затова ме е страх много от тях)
    -Викам тати (I LOVE MY TATI)
    -Той ме успокоява и заспивама но сутринта мисля за това и сякаш някой ме гони....
    Това е за днес ча...Чао!!!! °_°•_•~_~*_*
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.13 03:17#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: КошмаритеТолкоз е просто. Ако истате да се освободите от вашите кошмари просто и ясно само си вземете домашен любимец желателно куче или котка. Направете го вземете си и всичко ще е до там.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 10:18#3DjulianaDjulianaНовакРегистрация: 16.03.13Град: СофияОтговори: 1от: КошмаритеТова за домашния любимец не съм съгласна.Аз имам куче,което спи на леглото ми даже и пак сънувам кошмари и то често .ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.13 06:27#4iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Кошмаритеобикновено кошмарите идват когато човек е изправен пред дилема.Психиката ти се натоваря в ежедневието и по време на сън се разтоварва.В зависимост от това колко бързо се справяш с проблема и следователно какъв ще е резултата зависи и продължителността на сънуването им.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest