Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Трябва ли да се борим за любовта си?

Трябва ли да се борим за любовта си?

  • 06.03.13 02:38#1cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241Трябва ли да се борим за любовта си?Според вас трябва ли да се борим за любовта си? Даже и когато виждаме че си отива. Или просто да я оставим и да търсим друга.ще ми бъде интересно да разбера вашето мнение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.13 06:02#2iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Трябва ли да се борим за любовта си?Едва ли моят отговор ще е пулен на твоето питане , но според мен човек трябва да се бори за тази любов за която си заслужава.Ако чувстваш че човека срещу теб изпитва същите чувства но се колебае бори се да му докажеш любовта си но ако виждаш че само те използва , то тогава да, много боли но по добре за теб е да го забравиш. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.13 10:36#3МихаилМихаилНовакРегистрация: 02.03.13Град: РазградОтговори: 3от: Трябва ли да се борим за любовта си?Първо, се погрижи твоята "любов" да е наясно, че я обичаш. А пък ако не те обикне и не иска, ко да я прайш, оставяй я любовта. Аз лично съм на 14 и генетично аз постоянно трябва да мисля за любов. Имам високи нива на тестостерон и почти по цял ден преди мислех за момичета. С което и да било момиче да се запозная, веднага тръгваха мисли за някаква любовна връзка. Тъпотия беше. Със времето някак си се нагодих да нямам гадже и завинаги забравих "любовта", въпреки че не беше любов а симпатия,обаче от 2 години като си помисля за момиче и ми идва една на главата само. Кат си кажа "какво ли е да имаш гадже?" все тя ми изскача. Май на това му се вика любов, въпреки че аз съм толкова добър в сдържането, че дори и не усещам никаква симпатия вече и няма как да знам. Така че, според мен живота е по-добре без любов. Защо? Защото с любовта ти имаш още една грижа. А ако забравиш любовта, дори няма да съжаляваш, че си го направила. Само внимавай някой да не се самоубие понеже си го разкарала.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.13 06:06#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Трябва ли да се борим за любовта си?знаете ли много ми харесват такива като вас който говорят само празни приказки.по писането ви разбирам че вие досега не сте обичали.точно вие ли ще давате съвети.никой не ви ги иска.такива като вас предпочитат само да плещат врели некипели.когато вие се влюбите някой ден истински сигурна съм че ще разберете много неща.дотогава ви желая да я търсите.дано и тази за която говорите все още иска да бъде с вас.аз мисля че едва ли.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.13 07:26#5Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Трябва ли да се борим за любовта си?Да.Но зависи.
    Ако чувствата не са взаимни значи това не е любовта ти, той да не те обича а ти да се бориш за него?Тогава трябва да търсиш друга.
    Но Ако сте били заедно и чувствата ви са били взаимни и в един момент нещо хоп..ДАА.Трябва да се борим, да питаме причина да го обсъдим, леко да нахалстваме, да го ръчкаме докато го разубедим да каже и като каже изясняваме всичко и си я връщаме.с мълчание и стоене не става.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.15 06:05#6Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Трябва ли да се борим за любовта си?Това зависи изцяло от теб и твоите чувства. Допитай се до сърцето си. Само така ще вземеш правилното решение.

    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest