Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в нея

Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в нея

  • 04.03.13 09:11#1aleksandaraleksandarНовакРегистрация: 01.04.12Град: ЕленаОтговори: 10Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяКъде греша? Защото любовта все ме заобикаля и оставя след себе си разбитото ми сърце пръснало се на незнайно колко парчета. Mоже би защото силно вярвам и за любовта живея. За мен олицитворение на всичко е тя ,но ме прави слаб и немощен А.Ч.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.13 03:21#2АниАниНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 10от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяЗащото живееш в меркантилни времена в които любовта за младите е по скоро консумация ,а не усещане!Не губи вяра обаче - ще се случи,просто още не му е дошло времето,не се притеснявай за възрастта,любовта идва тогава когато трябва дори и да не очакваш!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.13 05:15#3aleksandaraleksandarНовакРегистрация: 01.04.12Град: ЕленаОтговори: 10от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяаз също съм млад ,но за мен любовта не е само секс а нещо свята явно съм консервативен или не съм за този свят ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.13 09:08#4JackieJackieНовакРегистрация: 18.01.13Град: СофияОтговори: 18от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяНе че не си за този свят,просто светът стана гадно място. Насади се един материализъм заради който много хора забравиха какво представляват истински ценните неща в живота.Днес повечето от жените/момичетата не гледат какво представляваш като човек,а гледат колко ти е дебел портфейла и за тях любовта се измерва по големината на банковата ти сметка.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.13 10:24#5АниАниНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 10от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в нея Това имах в пред вид - млад си!Има време да пробваш,да грешиш и пак да пробваш!Не се замисляй чак толкова!Каквото трябва да се случи,то ще се случи все едно дали си подготвен или не!ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.13 02:28#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяа може би не я търсиш където трябва.огледайсе.може да е близо до теб, а ти да не я забелязваш.често ние хората бъркаме в представите си за някой.и аз много пъти съм се опарвала и затова сега много внимавам.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.13 06:06#7aleksandaraleksandarНовакРегистрация: 01.04.12Град: ЕленаОтговори: 10от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяпрочетох всиките ви коментари благодаря за солидарността ви ама е доста трудно при мен сложно е наистина попаднал съм вомагьосан кръг и едвали скоро ще изляза мъ4а се ,но....ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.13 08:55#8cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неясамо не губи надежда.рано или късно ще я срещнеш.казвам ти го защото и аз съм в същото положение.в днешно време направо си е шестица от тотото ако успееш да я срещнеш и най вече да я задържиш.горе главата.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.13 12:50#9MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяГоре главата, на мен също ми се въртяха в главата такива черни мисли преди време, но си намерих цели и други приятни занимания, за да не мисля за това, вярвам, че когато е писано ще срещнеш мъжа/жената за теб, явно моментът не е дошъл затова гушни това сладко коте всеки път, когато минат такива мисли през главата ти. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.03.13 09:59#10cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяза съжаление понякога от толкова чакане човек започва да се отчайва.аз също си мисля че след всеки тъмен период следва по светъл.има някакво равновесие в природата.любовта те връхлита когато най малко си очаквал.поне при мен е така.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.13 03:29#11мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяЕто и моят съвет.
    Просто се отпусни така сякаш си на море и правиш морска звезда и оставаш на повърхността. Отпусни се, не му мисли толкоз, за това и онова. Огледай се наоколо виж каква красота е сред нас дърветата природата, небето чисто и ясно понякога мрачно и сиво, така е и в живота. Много мислиш над определена тема и пропускаш хубавите моменти който те заобикалят. Товати е грешката. Научи се да цениш истинската любов, истинската красота помисли над това което ти писах и се замисли точно какво пропускаш. Защото доста пропуски имаш, но не са фатални да се поправят.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.13 08:42#12MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неяcveteto70 :за съжаление понякога от толкова чакане човек започва да се отчайва.аз също си мисля че след всеки тъмен период следва по светъл.има някакво равновесие в природата.любовта те връхлита когато най малко си очаквал.поне при мен е така.
    Когато изгубиш надежда положението става по-зле, всеки сам по някакъв начин трябва да поддържа духа си.
    с болднатото съм абсолютно съгласна.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.13 10:03#13cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Защо любовта заобикаля хората ,които вярват в неябих добавила също че когато се затваря една врата, друга се отваря.просто трябва да имаме малко повече търпение.хубавите неща стават бавно.но повярвайте когато дойдат ще си е заслужавало чакането.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest