Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Лесна любовна магия със захар

Лесна любовна магия със захар

  • 02.03.13 06:43#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Лесна любовна магия със захарКакво ще ви трябва:
    1. Захар
    2. Буркан или контейнер
    3. Писалка
    4. Хартия
    5. Свещи (по избор)
    Напишете името му 9 пъти върху парче хартия, след това завъртете го по посока на часовниковата стрелка напишете малко съобщение като "ми се обади", "ме попита", "Върни се към мен", "прости ми" или дори "целуни ме" Каквото вие го искате, от него или от нея.
    След като напишете своето съобщение, Сгънете хартията към вас три пъти и след това поставете сгънатата хартия в купа, чиния, буркан или Wicca контейнер и го покрийте със захар.
    След това визуализирайте резултата, който желаете. Вижте лицето, което прави точното нещо, което искате да направи. Вижте живо и с колкото е възможно повече подробности.
    Посъветвайте се с Богинята, за да ви помогне в това, какво си пожелавате. Дръжте го някъде безопасно за толкова дълго, колкото ви е необходимо. Най-добре е да направите това заклинание, когато Луната е угаснала, а Венера е в ретроградна.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.13 03:06#2славенаславенаНовакРегистрация: 18.04.13Град: БургасОтговори: 4от: Лесна любовна магия със захархубава магия,но предпочитам да ме целунат,прегърнат,предложат и прочие по собствено желание,а не на сила ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest