Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силите

Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силите

  • 27.02.13 02:37#1ancanancanНовакРегистрация: 27.02.13Град: -Отговори: 2Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитеПривет
    Искам да Ви споделя, какво сънувам или по скоро усещам :

    На мен ми се случва не да сънувам , а да усещам как някой или по точно нещо се опитва да ме стиска, все едно тялото ми се парализира, усещам даже , че не мога да говоря, а се опитвам, гледам все едно съм будна, но нямам сили да мръдна , да се защитя да извикам за помощ. Ужасно, след това , като се събудя съм уплашена и нямам Енергия . Веднъж видях само една кокалеста ръка да ме прегръща, но така го прави , че ме стиска и не ми дава да мръдна , а аз искам да се боря и да се защитя.А на следващ път над гърдите си видях нещо черно и се опита да ме стиска , никога не виждам образ или лице, само рядко ми се случва да ме вика по име. Не го чувствам това като сън , а като нещо , което идва от време на време да ме плаши или да ми навреди. Старите баби казват, че това е т.нар. '' морава ''. Как да се отърва от това ? Ходих на т. нар . Киприанови литургии , взех си светена вода , попа опя дреха , но пак ми се случи .Случвало ли Ви се е нещо подобно ? :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.13 04:13#2НияНияНовакРегистрация: 26.02.13Град: -Отговори: 11от: Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитеНа мен ми се е случвало такова нещо няколко пъти, но откакто си взех домащен любимец това нщо изчезна! Дано съм помогнала. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.13 07:32#3JackieJackieНовакРегистрация: 18.01.13Град: СофияОтговори: 18от: Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитеДа,вземи си домашен любимец за предпочитане е котка.И аз така преди години санувах кошмари и се събуждах без сили,поразпитах хора запознати със тия неща и ми казаха да си взема котка и наистина има ефект.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.13 08:34#4Gospojica Miteva Gospojica Miteva НовакРегистрация: 27.02.13Град: Стара ЗагораОтговори: 9от: Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитеСпоред мен е сън защото ми се е случвало. Не се безпокой и да вземи си домашно животно(котенце) но да е чисто бяло или някъкъв цвят но бяло е по добре ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.13 10:17#5MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитеСънна парализа.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.13 06:34#6peterpeterНовакРегистрация: 26.03.13Град: ПловдивОтговори: 4от: Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитеАз имам подобен проблем: Будя се посред нощ, обикновено към 4-5 часа, усещайки някакво напрежение или по скоро мрачни мисли и в някои случаи присъствие. Отварям си очите, виждам мебелите и предметите в тъмното но едва ги държа отворени, опитвам се да стана и да светна лампата, но не мога да помръдна, след това някак си ставам, усещам че стъпвам на пода и като натисна ключа, лампата не светва и това още повече засилва паниката, след което пак заспивам и така докато се събудя напълно и разбера че изобщо не съм ставал. Това обикновено се случва след като съм бил напрегнат през деня или примерно като видя на улицата некролог на малко дете, след това го сънувам че ме хваща за краката и ме дърпа в някаква яма и започвам да викам, и си казвам молитвата "Отче наш" и тези демони или духове си отиват. Случвало ми се е и след обед след като съм бил пред компютъра. Та въпроса ми е дали това е някакъв вид сомнамбулизъм при условие че не съм ставал от леглото и съзнанието ми е будно. А като бях малък беше подобно с тази разлика че ставах и започвах да кашлям и да се задушавам, като на сутринта дори и не помя.Тогава ходих при една баячка, която лее восък и този проблем се реши.А скоро ходих при една ясновидка, но тези неща спират за няколко месеца и после понякога пак ги усещам.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.13 09:15#7ancanancanНовакРегистрация: 27.02.13Град: -Отговори: 2от: Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитеНе ходи по баячки и врачки. Това е погрешно. Единствено вярвай в Бог и му се моли. Отиди на специалните Киприанови молитви, които са против зли сили и демони, вземи си светена вода и носи в себе си малка осветена иконка. При мен има ефект. Но трябва много да вярваш и да се молиш. Зли сили или мисли те гонят, някаква енергия, разбирам те, понеже моето беше подобно. Ужасно е. С вяра ще се справиш ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.14 11:40#8plamenplamenНовакРегистрация: 14.08.14Град: Велико ТърновоОтговори: 1от: Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитездравейте казвам се пламен филипов На 28 години съм и живея във град велико търново.Искам да питам за моето преживяване на какво се дължи бях 1 курс във град горна оряховица Когато започнаха нещата може би за 3 години мисия слу4вало няколко пътя.когато си лежа след време усещам че нещо ми дърпа чаршафа и не мога да помръдна не мога да викна и някак си 4увството е 4е се издигаш. голям страх бе6е това няма как да го опиша има6е не6то там.ако някой може да ми отговори 6те съм му благодарен.за6тото това не6то продължава и до сега а сега съм семеен но пре4ка няма за това майОтговорОтговор с цитат
  • 23.08.14 11:22#9ancanancanНовакРегистрация: 27.02.13Град: -Отговори: 2от: Нещо, докато спя се опитва да ми ''изсмуква'' силитеЗдравей ,

    мога да те посъветвам да разпиташ за т.нар. Киприанови молитви в някоя църква във Вашия град , където се правят!Те са точно за подобни неща. Отиваш всяка седмица редовно , молиш се от сърце, хубаво е да занасяш нещо. Аз мисля, че това наистина много помага . Сложи си под възглавницата осветена иконка и гледай да се молиш вечер.Разбирам те какво е, аз съм ги преживявала .Много ми беше тежко и на Мен! Трябва да бъдеш силен и да се пребориш с тези сили, но трябва много да вярваш ! Даже са ми казвали, че когато усетиш нещо такова веднага започваш да изричаш молитва и да се обръщаш за помощ към Дядо Боже!
    Успех и Вяра!


    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest