Какво предсказа Ванга

  • 21.02.13 07:13#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Какво предсказа Ванга„Човечеството ще преживее много катаклизми и много бурни събития. Ще се променя и съзнанието на хората. Ще дойдат тежки времена, хората ще се разделят на групи по вяра. Ще дойде на света най-старото учение. Питат ме: „Скоро ли ще дойде това време?“ Не, не е скоро. Още Сирия не е паднала. („Ванга – ясновидката“, автор: Красимира Стоянова)
    1991 г. - „Сини, червени, зелени, заедно ако се обединят, страната ще се оправи „Престанете да се карате! Пред народа се карате, всички сте болни за власт!“.
    „От 1992 година Земята ще засияе в нова, добра светлина. Ще я населят нови души и някои от тях ще бъдат видяни. По-ярка светлина ще засвети в Йерусалим. Ще дойдат хора не с култура, а със знания. Очаквайте промени за добро.
    1993 г. „Лошото мина, кръв не виждам. С Македония работите отиват на добре. Войната в Босна няма да се разшири.”

    1994 г. - „Сега ще дойде времето на вълците, после на кучетата, а след това на змиите! (2013-та годината на Змията.)

    1994 г. - „Боже, Боже, какво ли не правят за пари – само за пари питат! Всичко се продава за долари!“.
    1995 г. - „ Пазете хляба за хората! Глад иде!“. (Година по-късно започва зърнената криза у нас.)
    1995 г. - „Трудностите са дадени от Бога, както и радостите. Сега на всички ни е тежко, но ще търпим! Най-лошото още не е дошло. Много народ ще погине. Ще има глад, мизерия и болести. Без война, война ще има! Боси ще ходим, парцаливи дрехи ще носим! Бащи и синове ще се вдигнат един срещу друг!“
    1996 г - „Симеон ще се върне в България. Ще мине време – няма да е далеч – той ще дойде не на гости. Но царство няма да има.“
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.13 11:38#2СилвияСилвияНовакРегистрация: 22.03.13Град: -Отговори: 11от: Какво предсказа ВангаНа мен винаги са ми били много интересни тези ясновидски предсказания, особено когато се сбъдват. Не вярвам сляпо, по-скоро ми е интересно, но мисля, че е нормално. Ако намериш още информация особено за скорошни и предстоящи събития, ще се радвам да я споделиш )ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest