Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Поредният ми сън как раждам

Поредният ми сън как раждам

  • 17.02.13 10:56#1Гери ИвановаГери ИвановаНовакРегистрация: Град: -Отговори: -Поредният ми сън как раждамАз пак да си разкажа поредния сън с...бебе. Сънувах,че раждам и след раждането отидох да видя бебето,което за моя изненада се оказа момиченце с тънки изписани вежди и един дяволит поглед!Първата ми реакция беше:

    УАу,момиченце!А,бях на 100% сигурна,че ще е момче.Сякаш се разочаровах от това,че е момиче,но много се зарадвах,че прилича на мен в личицето.Бабите го бяха наобградили и му се радваха,а то се смееше и имаше същите тръпчинки на бузите като моите.Но някак си го чувствах чуждо и не го взех в ръцете си.Оставих го и тръгнах да си търся работа в друг град.

    Аз нямам деца в действителност въпреки,че съм на 32 и въпреки натиска от страна на роднини,се страхувам да имам.Преди две години сънувах почти същия сън.И пак бебенцето беше с тънки и извити вежди и удивително приличаше на мен. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.13 11:13#2GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Поредният ми сън как раждамПреди да прочета какво си написала отдоло като пояснение на колко си и за страховете ти, щях да ти отговоря, че щом си оставила детето, значи все оше не се чувстваш готова за такова...Ще дойде времето и сама ще усетиш ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.13 03:48#3ДилянаДилянаНовакРегистрация: 11.07.11Град: БлагоевградОтговори: 2от: Поредният ми сън как раждамАз само веднъж съм сънувала, че раждам. След няколко седмици се оказах бременна... Може и при теб да е сън с буквално значение. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.13 06:37#4iliana todorovailiana todorovaНовакРегистрация: 11.03.13Град: -Отговори: 21от: Поредният ми сън как раждамаз също съм сънувала че раждам, без да съм искал деца или да съм била бременна.Според мен е по- вероятно да си преодоляла поредната грижа в живота си ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest