Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Странен сън с хапеща котка

Странен сън с хапеща котка

  • 14.02.13 02:25#1DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22Странен сън с хапеща коткаЗдравейте Тук съм отново, но този път с един сън, който не знам какво може да означава. Та думата ми е дали някой може да ми го разтълкува ? Значи... сънувах, че си играех с котката и изведнъж тя ме захапа. Но не по ръката, а по бузата. :cry: Какво беше това не знам, щеше да ми изкара окото и веднага я махнах от себе си. След това я хвърлих през терасата, където имаше много други котки. ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО !!! След това ми стана гадно и накарах баща ми да я прибере, но когато отиде имаше 3 подобни котки на моята. Баща ми взе да проверява и да ме пита кои са. И така се събудих ... та ако може някой, някак да ми тълкува съня,ще съм много благодарна. :
    )
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.13 11:15#2GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Странен сън с хапеща коткаКотка да сънуваш означава враг, пази се...
    Възможно е твой близак или недоброжелател да ти направи нещо с което ще те нарани. И прибирането на котката след инцидента го тълкувам че на този човек ти ще простиш това което ти е сторил... Абе да не стават такива неща и всичко да е наред при теб. Весел и усмихнат ден
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.13 06:47#3DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Странен сън с хапеща коткаБлагодаря много, всъщност нещо подобно ми се случи в неделя ... това, което Вие казахте. Странно, но благодаря ! ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.13 10:19#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Странен сън с хапеща коткаВнимавай с приятелките....ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest