Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Нещо има след мен 100%

Нещо има след мен 100%

  • 12.02.13 03:07#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Нещо има след мен 100%Искам да се обърна към всички тук. От много време нещо ме докосва виждам как се местят неща.

    Лятото седях до 4 или 5 часа лятото не можех да спя гледах едно предаване и изведнъж погледнах към терасата и видях един крак да върви не беше човешки сигурно е.

    2 нощи чувах камбани към 3 часа сутринта,а знаете кой идва в тоя час ..дявола! И една сутрин като си лягах нагласях завивките нали.. и както се оправям усещам нещо от зад да ме завива искам да кажа,че усетих нещо как ме завива..

    А ,че веднъж видях дух е отделна тема. Моля ви да ми кажете какво става с мен? Каква е тая работа и какво искат от мен?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.13 09:26#2Емануела Емануела НовакРегистрация: 21.10.11Град: -Отговори: 31от: Нещо има след мен 100%Каквото и да е - то те пази. Не се плаши от него.
    Камбаните бият и гонят дявола (особенно черковните)
    Вземи си петел - кукуригането му гони злото.
    Ако не можеш - фигурка на вещица и я закачи на полюлея или корниза в стаята си, както и глави чесън на корниза и под килимчето в стаята си.
    При мен помогна- имах чувството, че някой идва при мен в стаята ми нощем, а всички си спяха по стаите и никой не идваше при мен да ми тропа.
    Имам тема за това.
    Сложих глава чесън на прозореца и вещица в хола на полюлея, който е пред стаята ми и вече нищо нямаше
    Пробвай.

    Имаш ли наскоро починал близък, роднина някой който много те е обичал приживе?
    Може да е неговият дух.

    А може би си въобразяваш. :blush:
    Помисли си.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.13 10:50#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Нещо има след мен 100%Нищо ти няма драга. Вземи си домашен любимец по точно куче аконе ти разрешават го вземи на заем за няколко седмици всичко ще изчезне за препоръчване е да не е много малко.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 09:59#4alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: Нещо има след мен 100%Ако нещо застраши живота ти.ако те е страх и искаш да се отървеш ще дойда да ти поммогна.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest