Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Разговор с демон ;х

Разговор с демон ;х

  • 10.02.13 10:23#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Разговор с демон ;х Седя срещу прозореца на децката ми и държа една найлонова торба и санувам, че задавам въпроси. Като например кой си ти и той ми каза "Боаал"попитах го какво си и той ми каза "демон" попитах го как ме намери и той ми писа "знака на свободата иска да ми каже сигурно с това лесно" баба ми дето почина преди 4 или 5 години беше до мен и искаше да говори с него ама аз не и позволих ( ама не знам защо не и позволих ) Мисля,че на сън съм говорила с нещото което ме навестява често.. днес е неделя и викат ,че сънищата нямали значение ако е така кажете ..и ако можете разталкувайте ми съня. Благодаря предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 09:55#2alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: Разговор с демон ;х Избирай БОГ или тъмнината.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.13 06:06#3mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Разговор с демон ;х Много ясно че, БОГА. Кой би избрал демони.. винаги ще избирам Бог,в него е истината в него е защитата който пази неговите думи,и вярва в него и го цени и е добър,няма нито болест да го хване ,нито нищо.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest