Жената в банята...

  • 02.02.13 04:59#1елейнелейнНовакРегистрация: 02.02.13Град: ПловдивОтговори: 1Жената в банята...Здравейте аз се казвам Елейн .Мойта ндп Ролузи живее до нас и по4ти всеки ден спим заедно!!

    веднъж докато гледахме филм 4ухме някъкав писак на жена( в къщи нямаше никого) каточели идваше от банята .Ние не се уплашихме и отидохме в банята...там беше тъмно и като4ели някой лежеше на пло4ките.Светнахме лампата.Имаше една жена .Лежеше в ваната и беше мъртва. по тялото й се сти4аше нещо зелено...исплашихме се и започнахме да крещим... беше си страшни4ко :x: :x: След 30 мин. се званна на вратата беше някъкъв мъж.целият в белези и каточели не се беше пръснал от 1 год.той ни попита за жената която всъштност е негова дъщеря.Роулзи каза 4е све видели някъква жена в банята .Мъжът влезе и отвори банята .жената се обърна и му каза ,, тате'' о4ите и бяха 4исто бели . лицето й сиво и сбръ4като.. абе все едно мъртво–жива.. Мъжът и каза да си ходят и тя стана.тръгнаха си и ние с Роулзи се погледнахме незнаехме какво естанало.. тогава се събудихме ..... моляви помогнете ни
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.13 02:58#2CR7CR7НовакРегистрация: 02.03.13Град: -Отговори: 15от: Жената в банята...Нищо не разбрах -.-ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.13 12:51#3LoryLoryНовакРегистрация: 07.03.13Град: СофияОтговори: 5от: Жената в банята...Чакай, чакай. Това е било твой сън или и двете сте сънували един и същ сън. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.13 03:21#4елейнелейнНовакРегистрация: 02.02.13Град: ПловдивОтговори: 1от: Жената в банята...да , може да не ти се вярва но на сутринта си разказахме кой какво сънувал и Роулзи ми разказа всичкото , ама абсолютно същото :x: :x: :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.13 11:13#5Георги ХогартГеорги ХогартНовакРегистрация: 06.04.13Град: -Отговори: 3от: Жената в банята...Доста извратено въображение, момиче всичко ми изглежда измислено и неграмотно преразказано от някой филм на ужасите.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest