Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Вярвате ли в талисманите?

Вярвате ли в талисманите?

  • 01.02.13 04:57#1Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16Вярвате ли в талисманите?Здравейте,имам въпрос някой ползвал ли е муска и дали въобще работи
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.13 08:16#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Вярвате ли в талисманите?за каква муска става въпрос?ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.13 08:40#3Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Вярвате ли в талисманите?Няма идея поръчах си една от един ходжа уж мисля Бене... и съм с досата смесени чуства :blush: .заредена е уж за късмет и Здраве и т. н. така на там .за това питам дали някой има и каво е мнението му .

    П.С.а колко вида са муските че не ми е ясно ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.13 08:51#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Вярвате ли в талисманите?незнам колко на брой са но би трябвало да ви донесе късмет.щом е осветена от ходжа още повече.досега имали ли сте късмет откакто сте с нея?ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.13 10:12#5Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Вярвате ли в талисманите?МИ да Ви кажа и така и така ,смисал не всичко върви по мед и масло ,случва се да ми върви но ,не така като си мислех аз от първия път всичко да е ок .
    Затова беше и въпроса дали има промяна в хората след като го носят в себе си
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.13 06:07#6ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Вярвате ли в талисманите?Нормално е да не става веднага като с магическа пръчка. Има разлика между талисмани и муски. По принцип истинските талисмани (камъни,сувенири или нещо сантиментално ценно за нас) действат. Но само там където везните могат да бъдат наклонени във ваша полза без да се нарушава баланса на вселената, т.е да не се вреди на някой задари вашия успех например. Не трябва да се мисли за това и не трябва да се надявате да свърши велики неща. А доколкото муските и ходжите ... лично аз съм много против тях,защото турските неща са неразбираеми за нас и може да ни навредят много вместо да ни помогнат (може примерно така някой да му е поръчал). За мен много повече действат обикновенните предмети, някаква дрънкулка или сувенирче,което много ме е привлякло и съм си го взела с много обич от необичайно място. И ако допълнително си го заредиш с твоя положителна енергия и си го харесваш и мислиш положително смятам че ще има много по голям ефект, отколкото да плащаш за турски неясни неща.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.13 07:11#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Вярвате ли в талисманите?искрено ви желая да ви провърви.просто повече имайте вяра.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest